Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wilkołaki

Wilkołaki

Wilkołaki w pierwszych etapach "Bloodmoona" pozostają jakby w ukryciu dopiero dowiadujemy się o nich w momencie wielkiego ataku na Fort Śnieżny, podczas gdy my byliśmy zajęci wykonywaniem pewnego zadania. Później jednak napotkamy je nocą w postaci wilkołaka a w dzień w postaci orka lunatyka. Wilkołaki są niezwykle potężne, szybkie i skoczne. Wilkołak potrzebuje przynajmniej jednej osoby do zjedzenia by mógł być w pełni sprawny.

Wilkołactwo jest to zdolność do przemienienia postaci człowieka w postać wilkołaka. W dodatku "Bloodmoon" została dodana pewna choroba umożliwiająca zostaniem wilkołakiem, która nie leczona spowoduje pewną ciekawą transformację.
Zostanie wilkołakiem wiąże się z uzyskaniem nowych nie dostępnych dla postaci człowieka zadań.

Jak zostać wilkołakiem
Wystarczy zarazić się chorobą od wilkołaka oraz odczekać 3 dni do transformacji. Choroby tej także można się nabyć wykonując główny quest nawet jeżeli posiadamy odporność na choroby.

Kiedyś byłem.. Kiedyś byłem małym wilczkiem hej!
Jak można zostać to i można się uleczyć. Z wilkołactwa można się wyleczyć na kilka sposobów:

  • Aby uleczyć się z wilkołactwa należy udać się do izby biesiadnej Thirsk albo do płatnerza przed nią, aby nam opowiedział o ostatnich plotkach w tym rejonie. Opowie nam o kruku którego widziano na zachód od Thirsk w pobliżu ołtarza. Spotkamy tam ogromnego kruka który zwróci się do nas z propozycją wyleczenia z wilkołactwa. Zaproponuje nam się udać do jaskini na spotkanie z pozostałymi wiedźmami (ten kruk jest taką wiedźmą). W tej jaskini otrzymamy kilka prostych zadań polegającymi na przyniesieniu składników z okolicznych terenów. Grobowych jagód i płatki kwita występującego tylko w jednym miejscu na wyspie, na najwyższej górze mniej więcej na środku wyspy. Kiedy to zrobimy wracamy do jaskini wiedźm w której się pojawiliśmy po gadaniu z krukiem i oddajemy składniki wiedźmom. Teraz udajemy się na rytuał usunięcia wilkołactwa do Ołtarzu Thronda. Jedna z wiedźm będzie nam towarzyszyła i wskazywał co mamy robić. Jak to zrobimy jesteśmy wolni od wilkołactwa i jednocześnie odporni na choroby.
  • Można też zabić wiedźmy i w ich jaskini i z sopla lodu zwisającego z sufitu wyciągnąć zwój leczenia z wilkołactwa.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.