Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Kurhany

Kurhany

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:26
Dla wielu graczy penetrowanie, ciemnych, mrocznych i kamiennych kurhanów jest czymś fascynującym, dlatego dla nich powstałten artykuł. W tym dziale możesz przeczytać co "zawierają" kurhany, czyli grobowce w dodatku Bloodmoon. Aby przejżeć mapę lokacji kliknij w jej nazwę, pierwsze kilka grobowców pod względem budowy lokacji są takie same.


Kurhan Blodskaala - niewielki ten kurhan, od razu po prawej, po lewej i przed nami będą stały Draugry. Nie są zbyt mocne, ale przy ilości równej trzy mogą być niebezpieczne. Czy pójdziemy w prawo czy w lewo bez różnicy bo drogi się łączą, na skrzyżowaniu znajduje się dość dobrze zapełniona skrzynia, a dalej dwa Potężniejsze szkielety-bohatery :)
Ich również lepiej nie omijać. Wewnątrz sali grobowej leżą trzy szkielety, trzy głazy Stalhrimu, na kamieniu questowy miecz Blodskaal, a rogu stoją dwie skrzynie z itemami.


Kurhan Connorflenge - również niewielki. Na wstęp już stoją dwie ciekawe skrzynie. W sali grobowej czeka na nas wilkołak, radzę go nie zabijać jak narazie, może się potem przydać. Tak pozatym leży tam dwoje martwych podróżników. Jest tam jeden kloc Stalhrimu, cztery pojemne skrzynie i szkielet.


Kurhan Eddard - na wstęp czeka nas dwoje losowych (szkielety lub draugr). Problem bedzie w głównej sali - cztery draugry lub szkielety czempiony (jeśli masz niższy lv. niż 60 jest szansa że pomieszcznie będzie puste). Prócz tego są tam nawet niezłe łupy - siedem skrzyń i jeden Stalhrim.


Kurhan Frosselmane - od razu zaatakuje nas dwóch losowych - draugr lub szkielet czempion (od 40 lv, poniżej jest szansa że ich nie będzie). W przedsionku jest ich łącznie trzech, również trzy skrzynie i jeden trup. Sala grobowa mieści trzech losowych, trzy Stalhrimy, trzy skrzynie (jaki "zbieg" trójek :)


Kurhan Gyldenhul - jest to najbogaciej zdobiony grobowiec w całej grze. Nie jest łatwo się do niego dostać, lecz łupy są słodkie jak miód - grobowiec spływa kasą, nie ma wrogów, trzy Stalhrimy, Ebonowy kirys, Szklany hełm, Ebonowy długi miecz, Szklany Miecz Mrozu, mnóstwo doskonalych mikstur, amulety, rubiny, szmaragdy ...


Kurhan Himmelhost - w przedsionku znajdują się trzy szkielety, oraz trzy dość pojemne skrzynie. Dalej napotkamy trzy szkielety i cztery skrzynie, z któych jedna jest dość dobrze zapełniona, jest też jeden Stalhrim.


Kurhan Hrothmunda - wchodzimy z zimnych lodowych pustyni. Przechodzimy lewą stroną, bo tylko ona nie jest zawalona i nadziewamy się na 3 losowych - Draugry lub szkielety czempiony. Sala grobowa mieści zwłoki, skrzynie jedną bryłkę Stalhrimu oraz ważny Amulet Zaraźliwego Zauroczenia i Topór Hrothmunda.


Kurhan Jolgeirr - niewielki kurhan, lecz strzeżony doskonale. Na wstęp czeka nas walka z sześcioma szkieletami czempionami lub Draugrami. Na kamulcu leżą resztki prastarego pancerza, obok leży Włócznia Śnieżnego Księcia, a spoczywa również księga Upadek Śnieżnego Księcia.


Kurhan Kelsedolk - również nieduży, chroni go pięciu losowych (Draugr, szkielety). Dwa ciała martwych podróżników i jeden Stalhrim, nic poza tym.


Kurhan Kolbjorn - w przedsionku idąc prawą stroną napotkamy Draugra, lecz idąc na około też może nas zaówarzyć. W sali grobowej tylko jeden Draugr (aż dziwne że tak mało). Na "ołtarzu" spoczywa Oddfrid Sinousta (ważny). Dodatkowo trzy Stalhrimy.


Kurhan Lukesturm - w przedsionku cicho, z prawej i z lewej cicho... ale w sali głónej kumulacja (to nie toto lotek :) - aż 8 draugr lub szkieletów czempionów. Sześć pojemnych skrzyń, jeden Stalhrim,


Kurhan Skogsdrake - na początek mamy trzy losowe potwory (Draugr, szkielety), oraz dwie skrzynie. W głównej sali cztery pojemne skrzynie, cztery losowe potwory oraz jedna kostka lodu:)


Kurhan Strompfund - dobrze strzeżony kurhan - w samym przedsionku możemy spodkać pięciu wrogów. W korytarzu do sali grobowej jest następny, a za nim jeszcze czterech. Na zakończenie jeden Stalhrim, trzy skrzynie.


Kurhan Valbrandr - przed nami stanie "skryptowy" Draugr z Valbrandr, za nim leży Amulet Tarczy, sporo kasy, a w samym kurhanie są trzy Stalhrimy.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.