Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Recenzja

Recenzja

Chcemy więcej!!
"The Elder Scrolls III Tribunal" jest pierwszym ukazanym dodatkiem do wspaniałej gry "TES III: Morrowind". Wielu graczy Morrowind’a mieli nadzieję że gra ta się nigdy nie skończy i właśnie dla tego twórcy "TES III: Morrowind" zabrali się do prac nad projektem "TES III: Tribunal".

Kilka słów o dodatku
Sam dodatek wiele nie wnosi, ogranicza się jedynie do dodaniu kilku komórek wewnętrznych (interor cells) oraz dodaniu bardzo fajnych nowych broni i pancerzy m.in. adamantowy pancerz oraz adamantowe bronie. Dodano także kilka zmian w dzienniku naszego bohatera, wstawiając opcję przeglądania obecnych do wykonania zadań oraz tych co już zostały wykonane.

Kolejny cień nad Morrowind

Jak to już bywa musi być jakiś czarny charakter i znowu jakiś główny cel do wykonania. Jak to już bywa w grach rpg trzeba uratować świat, ale w Tribunalu jakby ten wątek jest nie co ukryty i wyjawia się dopiero później. Wszystko zaczyna się od ataków gildii zabójców znanych także pod nazwą "Mroczne Bractwo" ich przedstawicieli mogliśmy także spotkać bez dodatku "Tribunal" , jednak tym razem spotkamy całkiem nowych przebranych całkiem na czarno w futrzane pancerze. Po zabiciu pierwszej grupy zabójców i po zgłoszeniu ataku pierwszemu strażnikowi, zaczyna się nowa poboczna przygoda. Wydarzenia te także mają miejsce gdy zmarł dotychczasowy król rodu Hlalu, oraz ogłoszenia jego następcy.

Czym chata bogata tym rada

Tym razem mamy dostęp do opcji "całe złoto sprzedawcy" co spowoduje że za naszą ofertę podczas handlu żądamy wszystkich pieniędzy kupca. Także pojawili się kupcy którzy mają na swoim koncie 10000 septimów na dzień dzięki czemu możemy dziennie zarobić nawet 10000 sztuk złota, a co się z tym wiąże znacznie lepsze życie oraz uciekająca myśl o ewentualną dziurę budżetową naszej postaci.

Szambo nurek?
Nowy obszar w Tribunalu to same interiory choć niektóre w samej grze wyglądają na exteriory. Twierdza Smutku tak właśnie się nazywa obszar który został dodany do Morrowind'a, jednak ogranicza się on do 5 różnych dzielnic oraz dość sporych kanałów w których spędzimy większość czasu, także dodano nowe ruiny dwemerów oraz ruiny deadryczne. Sama twierdza będzie się dość często zmieniać: Warunki pogodowe, wygląd, nowe postacie. A co do szambo nurka to właśnie w kanałach będziemy musieli brodzić w wodzie aby wytropić przywódcę Mrocznego Bractwa kładąc kres bezczelnych zamachów na naszą osobę.

Grafika i modele

Obszary dodane w Tribunalu zostały trochę bardziej szczegółowo zrobione pod względem oteksturowania jak i także o ich modele z licznymi odkształceniami.

Całkiem sporo artefaktów
W Tribunalu znajdziemy znaczną ilość artefaktów, niektóre z nich będzie zabójczo ciężkie a niektóre dla postaci nie posiadających dużej ilości pkt. życia okażą się śmiertelne gdy ich się użyje.

+ Sporo nowych modeli
+ Sporo różnych misji
+ Dużo nowych broni
+ Kilka fajnych pancerzy
- Mały obszar
- Cały czas obszar zamknięty

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.