Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Historia Tamriel

Historia Tamriel

W roku 2E 864 Czerwoni Strażnicy (Redgardzi) róży Hammerfell walczyli przeciwko Imperialnej administracji Prowincji Gubernatora Amiel Ritchon. Niespokojna Liga, prowadzona przez Cyrusa i Iszara; brata i siostrę - agentów prowincji. Zniszczyli Imperialną flotę w Stros M'Kai, przystań i rozgromili Wojskowy Garnizon Legionu. Admirał Richton został martwy i Stros M'Kai wpadł w ręce rebeli.

Imperator Tyber Septim został zmuszony odwołać się do pokoju na warunkach sprzyjających Hammerfell. Oszust Jagar Tharn zdradził Battlespire. Wojna Imperialnych Wojowniczych Magów z Daedra Lord Mehrunes Dagon. Dwóch kursantów łapało w pułapkę w Battlespire uciekinierów, któży walczyli aż do bram cytadeli Pana Dagon, gdzie przez subtelną sztuczkę magiczną rzucają Daedra Pana do Zapomnienia. Po złapaniu w pułapkę Imperatora Uriela Septima VII zmienił plan Imperialnego Wojowiniczego Maga Jagara Tharna. Przyjmuje Imperatora identyczność, i reguły bez troski, prowincje jako zarobek wojnenny. Duch Ria Silmane uwalnia bohatera z głębokości Imperyjnych lochów i kieruje jego poszukiwania dla Sztabu Chaosu. Bohaterskie podróże obroniły cytadelę w ośmiu różnych prowincjach, odzyskując kawałki Sztabu . Wtedy, uzbrojony z reforged Sztabem, bohater stawia czoło i pokonuje Jagara Tharna w labiryntach poniżej Imperialnego Pałacu i został przywrócony do tronu jako imperator. Następnie powstają imperialne intrygi, osobiste zdrady. Agent Uriel Septim rozwiązuje dwa historyczne czyny bohaterskie : odejście na spoczynek ducha Króla Lysandusa Daggerfalal i reaktywacja Numidium, tytanicznego żelaznrgo golema.

Agent Mantella i utalentowany jego patron z Totem zdecydowali kto powinien rozkazywać Numidium, i kto kształtowałby przyszłość Imperium. W 3E 427, z Imperialną władzą osłabioną przez wojny, już trzęsącą Imperialną administracją Morrowind została zagrożony przez sprawę - budzenie starożytnego przekleństwa poniżej olbrzymiego wulkanu.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.