Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wiecznie Zielony Las (Evergreen Grove)

Wiecznie Zielony Las (Evergreen Grove)

Data opublikowania: 26.10.2006, 21:10
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 02:13

Wiecznie Zielony Las
(Evergreen Grove)Zadanie stosunkowo bardzo proste. Musimy jedynie przedzierać się dalej przez grupy przeciwników. Jest to bardziej misja przygodowa niż strategiczna czy fabularna. Najlepszym sposobem jest Strzała Lodu wystrzelona w nadciągającą kolumnę przeciwników oraz daleki zasięg strzału. Wówczas będziemy mogli nieco dłużej atakować spowolnionych przeciników. Warto również zwiedzać wszystkie zakamarki planszy, zawsze może znaleźć się coś ciekawego i co najważniejsze cennego. Radzę nie kupować przedmiotów, bowiem przyda nam się w tej planszy sporo złota. W pewnym momencie dotrzemy do Bram Lasu strzeżonej przez dwa Enty oraz nieco starego Druida. Powie nam on, że pozwoli nam przejść przez Bramę jeśli odnajdziemy klucz, który ten "stary piernik" gdzieś przypadkowo zapodział. Patrząc na Bramy na wprost udajemy się w prawo. Tam po pokonaniu kilku grup przeciwników znajdziemy sprzedawcę, który za bagatela 2000 sztuk złota sprzeda nam to...

Nazwa

Obrazek

Co daje

Cena kupna

Cena sprzedaży

Klucz
(Key)

Klucz

Klucz druida do Bramy Lasu. Przedmiot do przejścia zadania "Wiecznie Zielony Las" (Evergreen Grove). Przedmiot znika z ekwipunku po rozmowie z Druidem.

2000

800Gdy zdobędziemy klucz (możliwe, że będziemy musieli się pozbyć nieco przedmiotów z ekwipunku) po powrocie do Druida otworzą się Bramy. Dalej to już tylko kwestia pokonaniu kilku grup przeciwników przed dotarciem do celu. Drugi Druid powie nam, że jeśli przejdziemy test będzie mógł nas nauczyć pewnej zdolności, która jest dobrą bronią na nieumarłych. Chwilę potem inny "stary piernik" otworzy portal do miejsca gdzie czeka nas potyczka z Gravediggerem, średnim przeciwnikiem.
Najlepiej najpierw z łuku pozbyć się zombie, potem przywołać nieco driad i łuczników. Ich pierwszych wysłać na potwora, a następnie dobić go samemu. Po powrocie Druid nauczy nas czaru Celesial Light (Niebiańskie światło).

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.