Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Przeklęty cmentarz (Accursed Cementary)

Przeklęty cmentarz (Accursed Cementary)

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 02:11

Przeklęty cmentarz
(Accursed Cementary)Teraz pora na część nieco związaną z trybem RTS. Dostaniemy do dyspozycji kilka Fairies. Dzięki nim stawiamy jak najszybciej dwa podstawowe budynki - dom elfów i ten, w którym możemy produkować łuczników i rycerzy. Stawiamy również kopalnię i drzewo, gdzie elfy mogą pozyskiwać żywność. Produkujemy tyle Fairies ile tylko możemy - kilka wysyłamy do kopalni, tak z co najmniej 9 do zbierania drewna i żywności. Dużą rolę odgrywają również wieże, najlepiej mieć ich co najmniej 3 przy rozstaju dróg. Teraz budujemy jak najwięcej łuczników. Musimy bronić się z dwóch stron - z lewej atakują gobliny, z prawej zaś z coraz większą siłą będą atakować niezdechli. Droga po nieco za naszą osadą prowadzi do ziem orków, możemy się tam wybrać gdy na 100% łucznicy i wieże same sobie poradzą, lub po pokonaniu goblinów. Dodatkowo w tamtej części mapy niebo patroluje Czerwony Smok - całkiem silny przeciwnik.

Gdy będziemy posiadać już kilka wież oraz sporą ilość łuczników możemy wyprodukować kilku(nastu) rycerzy, przydają się by zatrzymać nacierających przeciwników w miejscu, a wówczas bez problemu zajmą się nimi łucznicy i wieże. Jeżeli mamy dużo drewna warto wówczas inwestować w budynki zwiększające maksymalną populację, do ostatecznej wyprawy warto mieć koło 280 (max. populacja). Gdy osiągniemy tą ilość część armii, również nieco rycerzy wysyłamy na goblinów - wówczas będziemy mieli jeden problem mniej. Przypominam o kolejności - szamani, potem dowódcy, potem piechota.

Teraz powoli możemy ruszać przed siebie drogą w prawo pokonując co tylko stanie nam na drodze. Gdy dojdziemy do pierwszej osady niezdechłych najpierw warto zająć się dowódcami, potem budynkiem zwanym "Cmentarz" a na końcu samymi nieumarłymi, zapobiegnie to ich reprodukcji.
Od tej walki należy regularnie przysyłać posiłki dla atakujących oddziałów, będą topnieć w szybkim tempie. Dalej czeka nas walka z dość sporą osadą - należy jak najszybciej pozbyć się nekromantów wskrzeszających szkielety. Później możemy zabrać się za budynki i resztę.
Napotkamy również dowódcę armii nieumarłych w tym regionie. Gdy pokonamy ich na ziemi ich dowódca ucieknie nam pod ziemię, musimy się za nim udać.

W podziemiach od razu zaatakują nas Ślepcy, nie są silni, więc problemu nie sprawią. Dalej szybko musimy zająć się nekromantami z prawej w pierwszej kolejności, później zombiakami. Dodatkowo w jaskini z prawej jest Gravedigger - dość silny przeciwnik. Z lewej czeka nas kilka pająków oraz skrzynia z... mieczem?!
Dowódca nekromantów czeka na nas w jaskini obok, jakoś nie kwapi się do otrzymywania obrażeń od łuku więc jednak będziemy musieli sięgnąć po miecz. Co jakiś czas teleportuje się w inne miejsce i wskrzesza szkielety. Oko Błyskawic, Drzewo Życia i dużego problemu nie będzie.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.