Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Okolice Twardej Skały  (Hardstones Vicinities)

Okolice Twardej Skały (Hardstones Vicinities)

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 02:10

Okolice Twardej Skały
(Hardstones Vicinities)Znajdziemy się w elfim obozie, nieopodal kilku osad. W możemy porozmawiać z druidem, dostaniemy od niego nieco wskazówek. Dalej zaatakują nas szczury - występują w dużej ilości, lecz są słabe, wystarczy jedna strzała lodu wycelowana w biegnące stado by zadać im duży cios. Możemy wybierać kilka dróg, lecz i tak wszystko skieruje nas ku jednemu. Dalej naszym celem będzie przebijanie się przez różne oddziały różnych potworów i ogólnie mówiąc podróżowanie w nieznane. W pewnym momencie napotkamy na drugą osadę, możemy w niej wykonać niby zadanie poboczne by móc po jego wykonaniu władać stacjonującym w osadzie oddziałem. Za mostem w drugiej wsi pewien stary łucznik nauczy nas ciekawego i bardzo przydatnej zdolności.

Dalej będziemy już napotykać oddziały nieumarłych. Wystarczy pokolei wykańczać ich łukiem, zaczynając od najgroźniejszych. Później zobaczymy usiekających elfów z trzeciej osady, tam będziemy musieli rzucić wszystko i wszystkie dostępne czary by uchronić tą osadę przed większym oddziałem nieumarłych.

Dalej to już tylko formalność by dotrzeć do ruin, w których widać nieco centaurów. Tam rozpocznie się również średnia bitwa i przejście do aktu III.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.