Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Obrona obozu (Defending the camp)

Obrona obozu (Defending the camp)

Data opublikowania: 28.10.2006, 12:12
Ostatnia edycja: 28.10.2006, 12:12

Obrona obozu
(Defending the camp)
Zadanie dość trudne. Musimy od razu budować główny budynek, w nim z 30 rusałek, dwa domy elfów i ile tylko się da łuczników oraz nieco rycerzy. Przyda się kilka wież, na początek stać będzie nas raczej na dwie. Część rusałek wysyłamy do cięcia drewna, część do pobierania jedzenia z drzewa owoców, które lepiej mieć.
Jednostki należy ustawić w dwóc miejscach. Patrząc na obóz jedną część lekko z prawej u góry, drugą z lewej. Będziemy atakowani z dwóch stron na początku, z lewej wilkołaki, a z prawej szkielety, zombie i katapulty. Dobrym sposobem byłoby wzięcie nieco łuczników, Lanę (trzeba na nią uważać, jest słaba) oraz nieco wojowników i zabicie nekromantów na starym cmentarzu, odciąży to nieco nasz obóz.
Gdy tylko będzie nas stać warto wesprzeć się budynkiem centaurów, warto ich produkować. Druid zacznie sadzić nasiona, z których po jakimś czasie wyrosną enty.

W pewnym momencie dostaniemy informację o inwazji. Teraz trzeba ustawić jednostki w 3 miejscach. Tak jak wcześniej plus do tego na dole. Enty najlepiej wysłać w prawy góry róg, tam skąd nadchodzić będą lisze i największa fala nieumarłych, jednego enta można dać na dół, skąd niespodziewanie będą nas atakować niezdechli.
Teraz nie warto patrzeć na stronę ekonomiczną, najlepiej włączyć produkcję driad, łuczników i rycerzy na nieskończoność.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.