Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Akt VI - Magowie Żywiołów

Akt VI - Magowie Żywiołów

Data opublikowania: 05.11.2006, 12:26
Ostatnia edycja: 10.11.2006, 16:56
Heroes of Annihilated Empires

Gdy będziemy mieli potrzebę (bez skojarzeń) udać się do handlarza, by sprzedać przedmioty, które uzbieraliśmy podczas naszej przygody, zaczepi nas jeden z Magów Żywiołów dając nam zadanie poboczne.
Będziemy musieli udać się nieco na południe i zająć się Piekielnymi Psami (Hell hounds). Widać je bardzo dobrze na mapie, nawet wówczas gdy jest ona nie odkryta. Znajduje się tam duża ilość tych piekielnych przeciwników, teren jest widocznie pokryty lawą, a z ziemi wystają skały w kształcie zębów. Na Piekielne Psy dobrą bronią są czary spowalniające, lub zadające obrażenia na duży dystans od gracza. Są szybkie więc Strzała Mrozu wycelowana w biegnące w Twoją stronę stado powinna je spowolnić. Można też używać Celestial Light (Promień Niebios), który radzi sobie z nimi podobnie jak w przypadku nieumarłych - czyli pięknie :)
Hell houndy mają niezbyt miłą zdolność - spalają manę. Jeżeli stawiasz na magię, a Piekielny Pies zdąży cię zaatakować to lepiej wycofaj się i poczekaj, aż mana się zregeneruje co najmniej do takiego stopnia byś mógł rzucić czar spowalniający.
Nagroda nie jest w sumie warta takiego zadania...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.