Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Shards of the Ghimaadi

Shards of the Ghimaadi

Ostatnia edycja: 23.10.2006, 17:44

Zwiedzając Lenele napewno natkniemy się na kobietę imieniem Ghimaadi, stoi zawsze nieopodal głównej ulicy starego miasta w Lenele. Jej zadanie jest dość proste, a nagroda wcale nie mała. Mamy odnaleźć dla niej trzy odłamki pochodzące z starożytnych miast ze szkła. Wzamian za te odłamki dostaniemy od niej coś co tylko ona potrafi wykonać.
Te trzy kawałki możemy podzielić na trzy kolory - zielony, czerwony i niebieski. Zaczne opisywać je pokolei, które najszybciej znajdziemy.


Shards of the Ghimaadi

Zielony odłamek (Green glass sharp)

Znajdziemy wykonując pierwsze zadanie wątku głównego - musimy udać się do kanałów pod Lenele, wejście znajdziemy w starej części jeśli mamy klucz do klapy (zadanie poboczne Carval's Game) lub najprościej udać się do części handlowej (Marketplace) i poszukać zejścia do wody, tam wzdłóż nabrzeża udajemy się dalej aż znajdziemy bramę do kanałów. Zielony odłamek znajduje się w worku na ziemi, miejsce pokazuje mapa.


Shards of the Ghimaadi


Niebieski odłamek (Blue glass sharp)

Kawałek koloru niebieskiego znajdziemy w świątyni w Lenele. Należy przeszukać wszystkie klatki schodowe na parterze. Dokładne położenie woreczka zawierającego Blue glass sharp prezentuje mapka powyżej - ten czerwony punkcik to owy woreczek.


Shards of the Ghimaadi


Czerwony odłamek (Red glass sharp)

Spoczywa w kryptach Królów (Crypt of the Kings) na wyspie Iona. Dostaniemy się tam w miarę przechodzenia wątku głównego gry. Odłamek znajduje się w lewej części kompleksu krypt. Po drodze napotkamy pewny opór ze strony szkieletów, czarnych magów i innego plugastwa. Woreczek z odłamkiem leży obok kolumny na zamieszczonej mapce powyżej.

Wracamy do zleceniodawczyni - Ghimaadi w starym mieście w Lenele. Ma dla nas już przygotowaną nagrodę. To bardzo wartościowy miecz, wart 500 tysięcy sztuk złota. Posiada również ładny atak i szybkość.

Opłacalność:

Wysoka

Nagroda:

Sword of shard

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Krzychu1000, 01.02.2008, 17:46
To mój ulubiony miecz
Avatar
ziomster555, 20.02.2008, 01:07
Ej a wez podaj screena jak on wyglonda :P.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.