Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Interfejs

Interfejs

Ostatnia edycja: 23.10.2006, 17:45
Obsługa interfejsu w Summoner jest znacznie łatwiejsza i uproszczona w prorównaniu do innych gier cRPG - składa się tylko z 12 głównych elementów. Dodatkowo wchodząc w opcje przykładowo - ekwipunku za pomocą strzałek u góry możemy zmieniać okno, na przykład z ekwipunku na status postaci.

1 - Menu, wiadomo - zapisz, wczytaj, wyjdź, opcje.
2 - Mapa. Widzimy na niej swoją pozycję, zasięg widoku. Możemy zmieniać piętra, jakie oglądamy. Prawym klawiszem myszki (trzymając go) i przesuwając nią możemy oglądać wszystko to co nie pokazuje mapa w swym oknie.
3 - Tryb solo. Niezbędna funkcja przy wykonywaniu niektórych zadań, w tym wątku głównego. Gdy włączymy będziemy mogli posłać każdą postać w inne miejsce, sterować nimi osobno. Gdy opcja jest wyłaczona reszta drużyny podąża za aktualnie wybraną postacią.
4 - Spis postaci, ich życie, poziom many. Gdy przy wizarunku postaci pojawi się krzyżyk oznacza to, że postać ma nierozdzielone punkty do zdolności.
5 - Pauza, możemy ją włączyć zamiast wchodzić do menu. Podczas jej trwania możemy zaplanować następne działania, wypić miksturki leczenia czy rzucić czary.

6 - Tryb walki, gdy jest aktywny nasza postać ma wyciągniętą i gotową do użycia broń. Nie można włączyć w mieście.
7 - Status postaci
8 - Dostępne czary
9 - Dziennik, zadania
10 - Ekwipunek postaci
11 - Zdolności
12 - Pasek czarów i zdolności. Możemy przeciągnąć w to miejsce swoje ulubione czary i zdolności, możemy używać ich znacznie szybciej.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.