Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Durgan's Lucky Charm

Durgan's Lucky Charm

Ostatnia edycja: 23.10.2006, 17:43

Durgana możemy odnaleźć w Lenele, w części portowej. Ma swój statek nieopodal wyjścia z miasta (trzeba zejść na nabrzeże). Po krótkiej rozmowie dowiemy się, że chce byśmy odzyskali jego amulet - kolczyk, który przegrał w zakładzie. Bez niego nie wypłynie z Lenele. Da nam wskazówkę - przegrał go z hazardzistą imieniem Ivas.
Owego Ivasa znajdziemy w starej części miasta, lecz on odeśle nas dalej - ponoć sprzedał kolczyk człowiekowi imieniem Gebbin.


Jego zaś znajdziemy niedaleko Keep, to zaledwie kilka ulic dalej od miejsca gdzie spotkaliśmy Ivasa. Gebbin również będzie się tłumaczył i odeśle nas do handlarza Agilo, który ponoć jeszcze jest w Averum Market. Z fatygę dostaniemy od Gebbina 200 XP dla całej drużyny.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Raider, 26.06.2007, 20:56
Agilo jest i twierdzi, ze oddał amulet jakiejś damie, która mieszka na wyspie, imię damy i nazwę wyspy podam później, przechodzę Summonera po raz n-ty, ale owej wyspy nie znalazłem. Uprzedzam komentarze - tą wyspą na pewno NIE jest Monastery of Iona.
Avatar
Raider, 27.06.2007, 02:05
Znalazęłm pełen opis zadania, ciagnie się ono przez całą grę, jest chyba 10 NPC do odnalezienia w tym quescie... Postaram się dostarczyć pełen opis zadania jak tylko go przetłumaczę ^^
Avatar
dareq, 01.02.2008, 22:45
Pelen opis znajdziesz na www.gry.wp.pl.
Avatar
dareq, 30.03.2008, 06:26
Durgan jest żeglarzem, którego znajdziesz obok statku w Lenele Outskirts. Mężczyzna wyzna Ci, iż zgubił cenny dla niego klejnot - kolczyk zwany Lucky Charm. Zostaniesz poproszony o jego odnalezienie. Rozwiązanie: Na starym mieście w Lenele (Lenele Old City), na południowy-zachód od Twierdzy (Keep) znajdziesz Ivasa - hazardzistę. Mężczyzna powie Ci, iż sprzedał świecidełko niejakiemu Gebbinowi - lichwiarzowi. Gebbing kręci się zazwyczaj koło Twierdzy. Okaże się, że kolczyk został sprzedany handlarzowi imieniem Agilo, przebywającemu na targu. Mężczyznę znajdziesz przy niebieskim straganie, niedaleko głównej ulicy targu. On również nie będzie posiadał kolczyka, sprezentował go swojej kobiecie. Goodwife Dama kręci się w południowej części targu, koło stajni. Kobieta stwierdzi, że dała klejnot do wyceny jubilerowi imieniem Torras. Torrasa znajdziesz w dzielnicy Korony (Crown District), w jej północnej części, obok parkanu. Co ciekawe, mężczyzna przyzna, że nigdy nie dostał kolczyka. Dziewczyna, która miała mu go przynieść od Damy, została stratowana przez konia. Torras powie Ci jednakże, że wydaje mu się, iż widział, jak od ciała dziewczyny odbiegł szczur, który poniósł do kanałów jakieś świecidełko. Teraz musisz wypytać o wszystko Humbusa - szczurołapa, który przebywa przy wozie niedaleko parkowych stajni. Humbus dał kolczyk swojemu przyjacielowi imieniem Chengdai, który jest w drodze do Orenii. Chengdaia znajdziesz w Wieży Eleh (Tower of Eleh). Dotrzesz tam nieco później w grze. Chengdai jednakże również nie będzie posiadał szukanego przez Ciebie przedmiotu. Ma go ponoć jego brat Likai, który jest w Wolong. Spotkasz go jednak dopiero po wyzwoleniu miasta. Będzie stał przy wejściu na plac miejski. Powiedz mu, iż pierścień jest Ci potrzebny do wypełnienia proroctwa. Ze zdobyczą wróć do Durgana. Nagroda: 100 XP (Ivas) + 200 XP (Gebbin) + 200 XP (Agilo) + 300 XP (Dama) + 400 XP (Torras) + 500 XP (Humbus) + 1,000 XP (Chengdai) + 4,000 XP (Likai) + 100,000 XP (Durgan) + Breaching Claymore
Avatar
zxcmateo, 26.08.2008, 21:56
mam Josepha Jakera i Rosiland na 28 levelu Flece na 27. przeszedłem grę wiele razy ale wciąż nie mogę przyzwać tego spirts of laharach. piszą wszędzie że można go dopiero przyzywać po wykonaniu questa:tome of the nigerians. i nie wiem co dalej robić. kręcę się po lenele serwers i na powierzchni i zdobuwam ciagle nowe levele. niedawno odblokował mi się bold elemental,wirth czy jak tam go zwą,i to takie latajace ostrze.mam też wszystkie smoki: jade dragon,dragon of the four winds,wother dragon, i dragon of the forest. nadal szukam tego qesta:tome of the nigerians.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.