Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bohaterowie

Bohaterowie

Ostatnia edycja: 24.10.2006, 21:51

Joseph

Główny bohater gry. Nie musi to być nasza główna postać, jeżeli bardziej podoba nam się inna postać możemy odłożyć Josepha na bok i grać inną postacią. Jego historia rozpoczyna się dziewięć lat przed tym jak zaczynamy grę, przypomni nam o tym Jerkhar i Yago. Zdaniem Yago zniszczyliśmy wówczas Calin nie będąc jeszcze w stanie utrzymać mocy Summonera - wezwaliśmy demona i zamiast obronić miasto zrównaliśmy je z ziemią. Zdaniem Jerkhara to właśnie Yago sprawił, że staliśmy się jego narzędziem i zniszczyliśmy bezbronną w stosunku do wezwanego demona wieś. Jospeh posiada na ręce znak Summonera i posiada moc, dzięki której podczas gry jest wstanie wezwać różnego rodzaju potężne stwory. Josepha nie będziemy mogli wybrać z drużyny w momencie "wielkiej zdrady" w wątku głównym.

Flece

Tego świetnego łucznika i szpiega poznamy przed dostaniem się do pałacu na początku wątku głównego w zadaniu Odnalezienie Yago (Find Yago). Podczas powrotu z nieudanego wejścia do pałacu zaczepi nas Flece i zaproponuje współpracę - ona pokaże nam wejście do pałacu, my będziemy musieli ją ochraniać. Później zmieni zdanie i przyłączy się do naszej drużyny na dłużej. W Lenele przed "wielką zdradą" dowiemy się, że jej matką była prostytutka, później zabita między innymi przez Tancreda - przyszywanego ojca dziewczyny. Flece po owej "wielkiej zdradzie" będzie jedyną osobą, która będzie w stanie wyciągnąć z więzienia Josepha.

Rosalind

Córka Yago, która dołączy do naszej drużyny podczas wykonywania zadania głównego w Island of Iona. Podczas rozmowy z wysokim kapłanem zostanie zaproszona przez niego do pomieszczenia. Z początku uzna naszą drużynę za bandę parobków z podmiejskiej wsi, lecz wysoki kapłan szybko jej wytłumaczy, że nawet prosty wieśniak może być Summonerem. Jej siła to magia, od razu jak tylko będziemy mieli okazję najlepiej inwestować u niej w magię lodu, bardzo przyda się jeden czar - Blizzard. Zadaje duże obrażenia na sporym obszarze, lecz jest bronią na dwie strony - zadaje również obrażenia nam. Po akcji z "wielką zdradą" Rosalind nie będzie dla nas dostępna - dostanie misję związaną z eskortą królowej Lenele do Iona.

Jerkhar

Nasz stary znajomy z zniszczonej przed dziewięciu laty wsi. Spotkać go możemy jeszcze przed udaniem się na poszukiwania Yago niedaleko targu w Lenele. Wówczas będzie dla nas bardzo wrogo nastawiony i powie nam, że jeżeli byśmy byli teraz sami to napewno by nas pozbawił życia. Po audiencji u króla Lenele będzie w naszej drużynie, z początku będzie odmawiał, ale gniew króla przywróci go do pożądku. Wraz z Rosalind po "wielkiej zdradzie" uda się do Iona.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Krzychu1000, 01.02.2008, 17:35
Kiedyś grałem na współkę z bratem. Ja grałem tylko i wyłącznie Josephem a go to wkurzało bo on musiał się opiekować innymi postaciami. :p:)
Avatar
Futrzak II, 22.12.2008, 03:10
Szczere Krzychu! :D

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.