Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zapowiedź Utraconego Tronu - wstępu do Dragon Age

Zapowiedź Utraconego Tronu - wstępu do Dragon Age

Data opublikowania: 08.09.2009, 21:37 | Informacja prasowa
Tagi: dragon age, bioware, electronic arts, fabryka słów, książka, utracony tron

Fabryka Słów oraz Electronic Arts zapowiadają polskie wydanie powieści Dragon Age™ Utracony Tron, wstępu do gry Dragon Age™ Początek. Książkowy prequel nowej gry studia BioWare pojawi się w sprzedaży już w październiku tego roku.

Napisana z rozmachem opowieść o zdradzie, dramatycznej walce i miłości, stworzona przez Davida Gaidera, głównego scenarzystę gry Dragon Age™: Początek, współtwórcę gier: Baldurs Gate 2: Cienie Amn™, Star Wars: Knights of the Old Republic i Neverwinter Nights.

Książka stanowi wstęp i tło fabularne dla gry Dragon Age™: Początek. Opowiada o losach Marica, przywódcy armii rebeliantów, próbującego wyswobodzić naród z rąk obcego tyrana. A to tylko jeden z wątków.

Poznaj świat gry zanim do niej wejdziesz. Bądź przygotowany na Dragon Age.

Dragon Age. Utracony tron Davida Gaidera do księgarń trafi w październiku i o 2 tygodnie wyprzedzi polską premierę gry „Dragon Age ™ Początek”.

To pierwsze wspólne przedsięwzięcie Fabryki Słów z Electronic Arts – wiodącym wydawcą gier komputerowych.

Informacje o grze Dragon Age™ Początek

Epicka opowieść o przemocy, zdradzie i pożądaniu autorstwa twórców Mass Effect, Star Wars: Knights of the Old Republic i Baldur’s Gate.

Los ludzkości spoczywa w rękach kilku wybrańców przeznaczenia. Jesteś Szarym Strażnikiem, jednym z ostatnich przedstawicieli starożytnego bractwa, które przez wieki strzegło ziem Ferelden przed niebezpieczeństwem. Podczas jednej z niezwykle ważnych bitew zostałeś zdradzony przez zaufanego generała – wyruszasz teraz śladem zdrajcy, aby go schwytać i wymierzyć sprawiedliwość.

Zmierzając ku ostatecznej konfrontacji ze Złem, będziesz musiał stawić czoła przerażającym przeciwnikom oraz dokonać niełatwej sztuki zjednoczenia wszystkich ras zamieszkujących ogarnięty ogniem wojny Ferelden.

Romans z kuszącą zmiennokształtną może Cię przybliżyć do zwycięstwa, ale również sprowadzić Twoją misję na manowce, stawiając jej powodzenie pod znakiem zapytania. Jako prawdziwy przywódca musisz być bezwzględny w swoich decyzjach i gotów poświęcić swoich bliskich i przyjaciół w imię dobra ludzkości.

Więcej informacji na temat gry dostępnych jest na www.dragonage.pl.

Informacje o powieści Dragon Age™ Utracony tron

Kiedy matka młodego Marica, ukochana Królowa Rebeliantka, zostaje zdradzona i zamordowana przez niewiernych szlachciców, ten musi poprowadzić armię i podjąć próbę uwolnienia królestwa spod jarzma obcego tyrana.

Poddani żyją w strachu, dowódcy armii uważają Marica za słabego chłopca, a jego jedynym sojusznikiem jest Loghain - młody banita, który uratował księciu życie oraz Rowan - piękna wojowniczka, przyrzeczona mu od urodzenia na żonę. Otoczony przez zdrajców i szpiegów Maric musi nie tylko przeżyć, ale wypełnić swoje przeznaczenie: uwolnić Ferelden i przywrócić swój ród na utracony tron.

Więcej informacji na temat powieści dostępnych jest na www.fabryka.pl.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.