Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ujawniamy klasy postaci w grze Dragon Age

Ujawniamy klasy postaci w grze Dragon Age

Data opublikowania: 15.02.2009, 22:23 | Informacja prasowa
Tagi: dragon age, dragon, age, baldurs gate, bg2, da, bioware, postacie, klasy

Nadchodząca gra fabularna legendarnego studia BioWare będzie mieć nie tylko wiele zakończeń, ale także szereg odmiennych początków.

Przygotowywana przez nas gra z gatunku cRPG zatytułowana Dragon Age: Początek będzie wyróżniać się, charakterystyczną dla produkcji studia BioWare, rozbudowaną fabułą. Fani poznają ją, kierując sześcioma różnymi postaciami - każdą z nich będą kierować inne motywacje, determinujące dalszy przebieg akcji. Niekonwencjonalny scenariusz sprawi, że wybór postaci wiązać się będzie z możliwością poznania przez gracza odmiennej historii i odwiedzenia unikatowych lokacji. Zaowocuje to dodatkowymi godzinami zabawy.

W zależności od dokonanego wyboru, zobaczymy więc nie tylko kilka zakończeń, lecz także kilka rozmaitych początków. Każdy z bohaterów będzie miał inne podejście do napotykanych problemów oraz stosować będzie odmienną taktykę walki i eksploracji. Gracz rozpocznie przygodę wcielając się w jedną z sześciu ról:

Dalijski Elf Jako jeden z ostatnich "prawdziwych elfów", całe życie spędził podróżując z własnym klanem. Szczęśliwe dni zakończyły się wraz z odkryciem starożytnego niebezpieczeństwa, grożącego pobratymcom.

Miejski Elf Od zawsze żył w świecie zdominowanym przez ludzi. W wir przygody został rzucony w chwili, kiedy w dniu ślubu lokalny władca wykorzystał prawo "pierwszeństwa", co stało się przyczyną wybuchu napięć rasowych.

Krasnolud Urodził się w kraju, w którym miejsce obywatela w świecie wyznaczała ranga. Niestety, był tylko służącym miejscowego szefa organizacji przestępczej. Był nikim... do czasu, aż splot wydarzeń dał mu szansę udowodnienia własnej wartości.

Krasnolud Szlachcic Jako rozpieszczone dziecko króla krasnoludów, z dumą objął stanowisko wodza. Tylko po to, aby przekonać się, jak śmiercionośne potrafią być intrygi krasnoludzkich polityków, którzy stanowili większe zagrożenie, niż wróg w otwartej bitwie.

Człowiek Mag Obdarzony magiczną mocą i przeklęty przez większość społeczeństwa, całą swoją młodość spędził pod baczną obserwacją przerażających rycerzy zakonnych. W końcu nadszedł dzień prawdziwej próby, kiedy mógł udowodnić swoją siłę lub umrzeć.

Człowiek Szlachcic Urodził się jako drugi syn króla. Biegły w dyplomacji, wiedział czym jest wojna. Los wypróbuje go w chwili, kiedy pewnej nocy zamek jego ojca zostanie zaatakowany, a starszy brat stanie na czele rodzinnych sił zbrojnych.

Przeszłe wydarzenia nie tylko rzutują na to, w jaki sposób dana postać postrzegać będzie świat, lecz także, w jaki sposób postrzegać ją będą pozostali mieszkańcy. Wybór pochodzenia wpłynie na historię, która za każdym razem przybierze nieco inną formę. Dzięki temu, do gry Dragon Age: Początek będzie można wielokrotnie wracać, aby poznać wszystkie niuanse. Wybór pochodzenia, to pierwsza z wielu ważnych decyzji, jaką podejmuje gracz w Dragon Age: Początek.

Więcej informacji na temat gry Dragon Age: Początek znajduje się na oficjalnej stronie oraz pod adresem .

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.