Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wojna Krzyżowa z Diabłami

Wojna Krzyżowa z Diabłami

Data opublikowania: 06.06.2013, 13:25 | Informacja prasowa
Tagi: wojna krzyżowa z diabłami, wyspa gier, gry online, darmowe gry
W tym tygodniu opublikowaliśmy nowe, darmowe gry na WyspaGier.pl. Zobacz koniecznie Wojnę Krzyżową z Diabłami.
Gra rozpoczyna się od sceny ataku diabłów na rycerza zbliżającego się do swojego zamku. Nagle, z powietrza, coś atakuje diabły. Rycerz jest zaskoczony. Spojrzawszy w górę widzi słońce. To jest Bóg, który pomógł rycerzowi. Bóg daje rycerzowi zadanie wyeliminowania wszystkich diabłów. Rycerz otrzymuje od Boga kota, którego ten będzie musiał chronić gdyż pomoże on rycerzowi w dotarciu do piekła i pokonaniu Szatana. Twoim zadaniem jest ochrona kota przed demonami wysłanymi aby go zabić. Kot wyposażony jest w tarczę. Ulegnie ona zniszczeniu jeśli w porę nie odeprzesz ataku wrogów, a Twój kot zginie. W grze Wojna Krzyżowa z Diabłami rycerz posiada trzy niebieskie, magiczne kule unoszące się wokół niego. Możesz wykorzystać te kule aby używać środków pomocniczych.
 
Każdorazowe wezwanie pomocy będzie Cię kosztować jedną kulę. Możesz skorzystać z trzech opcji: filaru światła, sieci dusz oraz księdza. Pomogą Ci one w pokonywaniu diabłów. Pokonując diabły za pomocą miecza otrzymasz nowe kule magiczne. Możesz użyć zdobytych podczas gry punktów aby rozwinąć swoje umiejętności. W ten sposób uczynisz swój filar światła, sieć dusz oraz księdza silniejszymi.
 
Na początku będziesz w stanie sam poradzić sobie z przeciwnikami i nie będziesz musiał wzywać pomocy zbyt często. Jednak wraz z postępami gracza gra staje się coraz trudniejsza. Twoi przeciwnicy również będą stawać się coraz potężniejsi, a z czasem dołączą do nich nowe typy wrogów jak na przykład wielkie smoki, których nie będziesz w stanie pokonać jednym ciosem. W tym wypadku Twoje środki pomocnicze okażą się niezastąpione. Naciśnięcie Q na klawiaturze spowoduje użycie filaru światła. Sieć dusz może być aktywowana za pomocą klawisza W, natomiast wciskając klawisz E wezwiesz do pomocy księdza.
 
Zrób wszystko co w  Twojej mocy aby utrzymać kota przy życiu!

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
centrums, 13.05.2014, 13:53
Niezła zabawa
Avatar
porsier, 02.09.2014, 07:36
Ciekawa gra
Avatar
eldurro, 13.03.2015, 09:20
Bardzo Ciekawa!
Avatar
Ziomek44, 28.03.2015, 18:43
świetna gra i daje dużo zabawy i rozrywki ;)
Avatar
elklasyko, 03.04.2015, 14:56
mnie nie przekonuje :P
Avatar
tengiel, 10.06.2015, 09:46
nie podoba mi sie
Avatar
bubel, 22.09.2015, 16:42
zajebista gra
Avatar
GuillemetteDiederich, 14.07.2016, 21:01
To jest to! Prawdziwy kozak. Polecam!!!

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.