Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Porady

Porady

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 07:07

Oko kilka porad do gry.

  • W każdej studni znajduje sie jedna mikstura lecznicza. Warto zawsze sprawdzać.
  • Jeśli nie mozesz sobie poradzić z jakimś wrogiem, to cofaj się do oddziałów żołnierzy albo do twierdz. Żołnierze na pewno ci pomogą.
  • Zainwestuj 4 punkty w Jeździectwo. WARTO, gdyż dzięki temu bedzie można kozystać z lepszych, wytrzymalszych i szybszych wierzchowców.
  • Staraj jak najdłużej łazić po obszarze, na którym jesteś i zabijać jak najwiecej wrogów. Zdobęziesz dzięki temu wyzszy poziom i wyzwania na nowych terenach będą o niebo łatwiejsze.
  • Zauważyłeś pewnie, że u sprzedawcy jest zwykle mało mikstur leczniczych. Wykup je wszystkie, wyłącz okno kupowania u jeszcze raz "użyj" kupca. Powinny pojawic sie nowe przedmioty i miksturki. Ta porada niezawsze działa.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Uruk-Var, 09.03.2008, 08:24
AD 3: A właśnie, że nie warto. To tylko zmarnowanie 1 skilla i punktów, zamiast wydać je na o wiele bardziej potrzebne, dające odporności, obronę, szybszy regen i większe obrażenia. I tak walka z siodła jest toporna i nieprzyjemna to jest sens jeżdżenia na lepszych koniach. Przez ogromną większość gry albo wcale nie będziemy jeździć na koniu. Przede wszystkim także, że nie można wtedy używać większości skillów. Na koniu o dobrej szybkości można jeżdzić bez posiadania tej umiejętności. AD 4: To zależy, bo każdy region ma przyporządkowany limit poziomu dla każdego wroga i zwykle potwory są później silniejsze (na tym samym regionie) wraz ze wzrostem naszego levela! W singlu nie radzę długo zostawać przy jednych, polecam tryb multiplayer! :) AD 5: W dalszych wersjach gry tego nie ma. Trzeba odczekać dłuższy okres czasu by wylosowały się inne itemy u kupca. BTW ALE BARDZO WAŻNY! CZEMU NIE MA SACRED: PODZIEMIA?!!!!!!!

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.