Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Eliksiry

Eliksiry

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 09:46

Opisy wszystkich mikstur z Sacreda.

Healing Potion | Mikstura Leczenia - Eliksir życia skutecznie uleczający nasze nadszarpane ciało. Wyróżnia się, tak jak i zresztą u pozostałych mikstur, trzy różne odmiany. "Mocna Mikstura Leczenia" uzupełnia nasze braki zdrowotne, odnawiając cały licznik zdrowia, pozostałe mikstury z tego typu zgodnie z typem pojemności są już znacznie mniej efektowne.

Potion of Viper's Antidote | Mikstura Surowicy - Eliksir uleczający naszą postać ze stanu zatrucia. Przydaje się szczególnie w bliskim starciu z Zombie i innymi potworkami mogącymi nas zarazić jakimś "paskudztwem".

Potion of Concentration | Mikstura Koncentracji - Eliksir regenerujący ciosy połączone ze sobą w specjalny układ - combosy. Gdy oblega nas horda wrogów, gdy wykorzystaliśmy już combosa i nie chce nam się odczekiwać ponownej jego regeneracji, trwającej czasami nawet i po parę minut sięgamy do plecaka po tę miksture i już po chwili cieszyć możemy się ze zwycięskiej walki. 

Potion of the Mentor | Mikstura Mentora - Eliksir zwiększający ilość zdobywanego podczas walk doświadczenia. Doradzam często z niego korzystać, gdyż te parę dodatkowych punktów naprawdę okazuje się bardzo przydatne. 

Potion of Undead Death | Mikstura Śmierci Nieumarłych - Eliksir pomagający nam w walce z nieumarłymi. Gdy jest on aktywny, w chwili pokonanianieumarłego rozpada się on od razu, nie musimy sie więc obawiać, że odnowi się i zabierze nam kolejne punkty naszego bardzo cennego życia.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Uruk-Var, 10.03.2008, 10:04
Nie mam komentarzy... :P

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.