Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Lokacje

Lokacje

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 08:02

Oto opis miejscowości (miast) w Sacredzie. Nie jest on jeszcze kompletny, ale w miare przechodzenia gry postaram sie to uzupełnić.

Bellevue
W pobliżu tego miasta zaczynamy grę. Znajduje sie w nim garnizon wosjk królewskich i titaj zostajemy zrekrutowani do armii królewskiej. W meiscie znajdziemy kupców, kowala i mozemy zakupic naszego pierwszego konia. Jest tam także portal teleportacyjny.

Silver Creek
Miasteczko położone nad rzeką. Jego nazwa pochodzi od srebra, które występowało ongis w tym rejonie. Jest tutaj kupiec, combo master i stajnie. Pozatym nic szczególnego.

Porto Vallum
Bardzo młoda osada, co widać po jej wygladzie. Lezy na granicy z ziemiami orków. Znajdziemy tam kowala, combo mastera, kupca i stajnie oraz kilka zadan do wykonania. Jest też tam portal teleportacyjny.

Urkenburgh
Dawna twierdza orkowa, obecnie w rękach wojsk królewskich, które użądziły tam sobie garnizon. Dookoła orkowie czyli niezłe żródło expa...

Florentina
Jeśli ktoś poszukuje dobrego wierzchowca to trafia we właściwe miejsce. W tej wiosce znajduja sie największe stajnie tego kraju. Maja tam całą masę koni do wyboru do koloru :). Jest kilka zadań do wykonania ale pozatym nic szczególnego. Jest tam kowa, kupiec, combo master no i stajnie :D.

Porto Draco
Małe miasteczko. Niema w nim nic szczególnego, poza kilkoma zadaniami. Posiada aż dwóch kowali, kupca i combo mastera.

Mascarell
Stolica tych terenów. Znajdziesz tam najlepsze dobra w całym tym świecie. Jest w nim mała twierdza, światynia, portal teleportacyjny, paru kupców, kowal i stajnie.

Tyr Fasul
Twierdza w środku lasu... Jest ona powiązana z głownym questem, w początkowych aktach jest niedostępna. Prowadzi do niej jedna droga.

Faeries Crossing
Miasto graniczne leżące nad rzeką. Jest w nim mały garnizon żołnierzy, most prowadzący do ziem barona DeMordrey-ego. Poza tym znajdziemy tam kupca i kowala. Kilka questów i nic pozatym.

Crow's Rock Castle
Stolica okolicznych ziem i siedziba barona DeMordrey. Jest to zaemk połozony na wzgórzu, w którym znajdziemy paru kupców, combo mastera, kowala i stajnie. Jest w nim sporo questów, wiec można sobie nabuc conajmniej 1 lub 2 poziomy. okoliczne tereny są zasobne w mięcho armatnie. Osobiście długho ise tu bawiłem :P

Timbelton
Osada drwali. Leży w środku lasu a drogi do niej strzegą całkiem przujazne miśki, które chciałyby nas polaizać i zjeść... :D Tamtejszy klimat niespecjalnie sprzyja zdrowiu, gdyż występuje tam mieszanka opadów orków i orgów połaczona z gradobiciem bestii, w tym wspomnianych misków oraz czeste powodzie bandytów :D Ale teraz na serio, okolice są relatywnie trudne na spacery, ale w mieście znajduje sie sporo żołnierzy, którzy nam pomogą. W okolicy jest też portal teleportacyjny. Radziłbym do Timbelton zbyt szybko nie wpadać...

Wolfsdale
Raj dla łowców. W okolicy pełno wilków i żołnierzy. Jest tam kilka fajnych questów do wykonania i miejsc do zwiedzenia. Są tam kupiec, stajnie i kowal.

Slaters Grave
Totaj wydobywa sie minerał zwany slate (po polsku: łupki). W okolicy jest trochę olbrzymów i bandytów. W mieścnie nie ma nic szczególnego. W okolicy znajdziemy portal teleportacyjny.

Fields od Urkuk
Tutaj to ja niechciałbym pojechać na wakacje. Jest to postynia, na której roi sie od orków i goblinów oraz od szkieletów (gł. na wybrzezu). Na pustyni znajdziemy zniszczony obóz wojsk królewskich, w którym jest portal teleportacyjny (szukać w środkowej części tych terenów). To miejsce jest początkowo niedostępne dlatego ze jest ścisle zwiazane z fabułą.

Alcazaba noc Draco
Tutaj satereny, gdzie lawa wypływa z ziemi. Nie znajdziesz tam raczej sojuszników, gdyz nikt sie tam nie zapuszcza. Toi sietam od ognistych potworów w tym ognistych troli czy jakiś latajacych jaszczurek. Pod ziemia zaś znajdziesz siatkę tuneli w których aż roi se od wiwern. Miejsce to jest zwiazane z fabuła gry.

Shires Pen
Malutka wioska, cztery budynki na krzyż. Jest w niej kilka zadanek do wykonania, ale pozatym nic szczeególnego. Wies jest dość zdewastowana.

Braverock Castle
Stolica tego kraju i największe miasto w całej grze. Znajduhje sietutaj arena walk, na której można powalczyc. W mieście jest pełno sklepów i całe mnóstwo zadań do wykonania. Jest tam równierz portal teleportacyjny. Znajdziemy tutaj wszystko (no bo wkońcu stolica :P) Ja naprawdę długo sie tu bawiłem.

Bravesbury
Zadupie, totalne dno. W tej wiosce NIC NIE MA. No jest kupiec i kowal ale pozatym naprawdę tu nic nie ma. Wiesniaki głupie chodzą po ulicy, tylko jeden żołnierz, o okolicy wogule nie wspominam...

Bravewall
"Troche to zaniedbane, ale zato jaka dzielnica hehe.." ten cytat ze Shreka najlepiej opisuje to miasto. Leży ono na granicy z ziemiami Dark Elfów. Jest w nim sporo żołnierzy a co ważniejsze, jest otoczone murem. W okolicy znajdziemy oddziały wojskowe potykające się z elfami, zrujnowane domy, no ogólnie zaniedbaną okolicę. Jest w nim sporo zadań do wykonania a okolice roja sie od pająków, wargów i elfów.

Hedgenton South
Niewielka mieścina, podzielona na pół przez rzekę. Jest w niej paru żołnierzy, sklep, stajnie i kowal. Kilka zadań do wykonania. W okolicy jest portal teleportacyjny.

Oasis of Ahil-Tar
Baza wojsk królewskich na pustyni. Jest w niej kowal, kupiec, combo master oraz stajnie. Okolica pełna jest orków i nieumarłych. W obozie jest pełno żołnierzy i kilka questów do wykonania. Jest ono zwiazane z fabułą.

Khorad-Nur
Miasto orków, jedyne zamieszkane na tym terenie. Jest w nim kupiec, kowal, combo-master i stajnie. Miasto jest ściśle zwiazane z fabułą i co lepsze, to jedyne miejsce, gdzie orkowie są do ciebie przyjażnie nastawieni. Jest tam portal teleportacyjny i kilka zadań.

Kahari
Znajdziemy tu kopalnie i plantacje a raczej ich ruiny. W okolicy ani żywej duszy, co nie oznacza, że nic tam nie ma. Kręcą się tam nieumarli (ich nie zaliczamy do żywych dusz). Jest ono zwiazane z jednym zadaniem.

Aish-Jadar
Kolejne opuszczone miasto orkowe. Nic tam nie ma do zobaczenia.

Nomad-Nur
i jeszze jedno zniszczone miasto orków. Jest ono zwiazene z kilkoma zadaniami ale pozatym nic godnego uwagi tam nie ma.

Highmarch
Miasto w samym środku terytoriów dark elfów. Jest ono dosc podniszczone. Znajdziemy tam kilka zadań do wykonania, kupca i kowala.

Gloomoor
No to już ciekawsze miasto. Jest tam arena, na której można powalczyć. Nie wiem, co ona tam robi ale dobrze, że jakaś jest :D Warto tam wpaść głównie ze względu na tą arene. Pozatym kilka zadań do wykonania.

Drakenden
Kolejna wiocha. Posiada spory jak na to miejsce garnizon żołnierzy. W mieście jest kupiec i kowal a największą atrakcją jest... smok. Tak, właśnie smok, co więcej, jest przyjaźnie nastawiony i ma dla nas zadanie. Warto wpaść.

Mystdale Castle
Największe skupisko czarodziejów na tym świecie. Aż sie tam od nich roi. Znajdziemy w nim kupca, stajnie kowala i combo mastera. W okolicy jest portal teleportacyjny. Miejsce to jest sciśle związane z fabułą gry. W okolicach także jest kilka zadań poboznych.

Moorbrook
Nie byłem tu jeszcze. Opis zostanie uzupełniony.

Verag-Nar
Nie byłem tu jeszcze. Opis zostanie uzupełniony.

Zhurag-Nar
Nie byłem tu jeszcze. Opis zostanie uzupełniony.

Monastery at Icecreek Pass
Tutaj był wielki klasztor. Był, poniewaz obecnie jest on zrujnowany, a wokoło walają sie trupy sióstr. To miejsce jest związane z fabułą gry. W początkowych aktach jest ono niedostępne. Znajdziemy tam portal teleportacyjny.

Frostgrad
Nie byłem tu jeszcze. Opis zostanie uzupełniony.

Shaddar-Nur
Nie byłem tu jeszcze. Opis zostanie uzupełniony.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Vigorrzasty, 31.07.2007, 00:51
jestem serafią przy Bellevue jest jakieś miasteczko na wodzie niewiem jak tam sie dostać
Avatar
Vigorrzasty, 31.07.2007, 01:04
a, masz mojego maila wyślij mi wszystkie mapy ze : smokami, portalami, mini gierkami, głównymi misjami,
Avatar
Vigorrzasty, 31.07.2007, 01:07
i z tym co znajdziesz a, jamam zwykłego sacreda
Avatar
xgladiatorx, 06.03.2008, 06:52
mam 30 lvl malo ale ja juz do zhurag-nar
Avatar
Uruk-Var, 10.03.2008, 09:53
widać ten dział zapomniany jest :/
Avatar
Uruk-Var, 10.03.2008, 09:53
nikt nic nie dopisał...
Avatar
Pablo1510, 14.08.2008, 21:05
A jak dostać sie do Slaters Grave odp szybko proszę
Avatar
Kajusz107, 22.06.2010, 11:30
w Bravesbury, a raczej na południowy wschód od bravesbury jest wielka tarantula.
Avatar
grycu0123, 02.01.2014, 22:13
nie można się tam dostać ponieważ tam zaczynasz grę w trybie multiplayer i w wierzy która się tam znajduje z chodzisz do podziemi i jest wiele portali

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.