Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Easter Eggs

Easter Eggs

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 17:39

 

Powyższa mapa przedstawia rozmieszczenia "Easter Eggs" w świecie Sacred.


Jaskinia Pacman

Każdy z Was kojarzy zapewne, oldshoolową minigierkę Pacman, w której sterowaliśmy małym żarłocznym ludzikiem połykając napotkane na drodze kuleczki dodające drogocenne punkty do naszego licznika. Unikać musieliśmy jedynie wrogo nastawionych stworzonek - duchów, które jako jedyne mogły nas zjeść. Od dziś możemy pobawić się w remake\'a przeboju sprzed lat w świecie Sacred.

Jaskinia wraz z grą umiejscowiona jest na zachód od miasteczka Fearies Crossing...

 


Dotarcie do jaskini nie stanowi zbytniego problemu, dotrzeć do niej można przy pomocy sprytnie zamaskowanej ścieżki prowadzącej wśród drzew. Cała zabawa polega na zbieraniu żółtych kulek, za które dostajemy po 10 punktów doświadczenia z jednoczesnym omijaniem kilku rozrzuconych po labiryncie duchów, których niestety nie możemy zabić.

Kurort Wypoczynkowy Orków/ Mac - Orc - A

Kolejnym nietypowym zjawiskiem w świecie Ancarii, jest Kurort Wypoczynkowy przeznaczony tylko i wyłącznie dla orków. Niestety nie będzie nam dane tu poodpoczywać, naszym zadaniem jest wykonanie pewnego questa zleconego nam przez miejscowego menadżera.
Na wyspę dostać możemy się w łątwy sposób. Wędrując ścieżką osadzoną przy klifie dotrzemy w końcu do plaży na której osadzona będzie pewna, skromnie wyglądająca łódź wiosłowa. Gdy jednak w nią wejdziemy szybko okaże się, że pełni ona rodzaj "punktu teleportacji", otrzymamy oferę wakacji gdy ją zaakceptujemy znajdziemy się na przybrzeżnej wysepce. W/w kierownik, menadżer tego punktu wypoczynkowego zleci nam zadanie pozbycia się bandy pijanych orków, nagrodą jest para unikalnych okularów słonecznych, innych dla każdego typu postaci. 

Orkowie nie są jednak chętni do walki, rozleniwili się bardzo po tym całym pobycie na wyspie. W celu rozłoszczenia ich udajemy się w kierunku ich ręczników, umiejscowionych na wschodnim stoku wyspy. Pospacerujmy sobie chwile wśród nich, depcząc je tym samym a w orków wstąpi skryty jeszcze niedawno duch bojowy. Po krótkiej wymianie zdań udajemy się do przedstawionego na poniższym zdjęciu pana w celu odbioru nagrody.

Niestety i tu kryje się haczyk, wspomniana powyżej wyspa jest również miejscem zesłania graczy korzystających z CHEATóW. Jeśli zostaniesz przyłąpany na korzystaniu z kodów, program ukara Cię w przemyślny sposób. Będziesz musiał nosić strój króliczka lub zostaniesz zesłany na Mal' Orc' ę. Nieradzimy wam przeżyć tego na własnej skórze, gdyż właściwie nie wiadomo ile trwa tego rodzaju kara.

Jason

Dwa niezwykle umilające grę przedmioty znaleźć można w pobliżu Drakenden.

Bez problemu, powinieneś natrafić tam na ułożony z kamieni napis...

Poniżej niego natraficie na dwa przedmioty, maskę oraz powyginaną maczete

 

Miecz Świetlny

W grze znaleźć można również miecz świetlny, ale używać może go jedynie Serafia. Aby go zdobyć musimy udać się do jaskini przedstawionej na poniższym obrazku i zabij złego maga.

Teraz będziesz musiał dotrzeć do ruin pewnego budynku na pustyni, na wschód od Aish Jadar.

Tam właśnie znajdziesz konającą Serafie Nimues, która po krótkiej rozmowie ofiaruje Ci miecz świetlny.

Tristram

Autorzy Sacred pokusili się nawet o odwzorowanie wioski z gry Diablo.
Miasteczko Tristam znajduje się na północ od Moorbrook. Nie jest specjalnie zamaskowane, nikt nie powinien mieć problemów z jego odnalezieniem. Wioska ta związana jest również z jednym questem, właśnie tu pod koniec trzecigo aktu będziesz musiał odprowadzić Glubbę i odeprzeć atak złych Zombie.

Niektóre screeny pochodzą z archiwum www.gry.online.pl

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Maximus, 29.09.2007, 01:01
sacred bardzo fajna gierka tylko te pagórki nie da się na nich wchodzic
Avatar
Paulina_radom, 09.12.2007, 21:50
Zgadzam się. Te pagórki są okropne, często mnie denerwują.
Avatar
Michal.92, 11.02.2008, 10:03
Najlepsza jest ta kara :)
Avatar
GladiusWielkiSAC, 14.10.2008, 16:22
Okulary full wypas:D

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.