Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Two Worlds w ekstra klasyce

Two Worlds w ekstra klasyce

Data opublikowania: 07.07.2009, 08:04
Tagi: extra klasyka, two worlds, crpg, reality pump, cd projekt

Już w najbliższy piątek - 10 lipca seria eXtra Klasyka HIT wzbogaci się o kolejne 6 tytułów. Jednym z nich będzie znakomite cRPG krakowskiego studia Reality Pump - Two Worlds. Gra wraz z pięcioma innymi, o których piszemy w rozwinięciu trafi do sklepów w sugerowanej cenie 24,99zł.

Pozostałe pięć tytułów jakie 10 lipca trafi do sklepów w serii eXtra Klasyka HIT to:

  • Company of Heroes: Kompania Braci - gra strategiczna, której akcja osadzona jest w czasach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębi Europy. Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości. Natomiast wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami.
  • Puzzle Quest: Challenge of the Warlords - Wkrocz do świata Etherii dzięki grze Puzzle Quest: Challenge of the Warlords. Stwórz swoje alter ego, wybierz profesję i poznaj przygodę jakiej nigdy nie dane było Ci przeżyć. Poznaj rewolucyjną mieszankę cRPG i gry logicznej. Doskonałe połączenie tych gatunków daje wiele godzin fantastycznej zabawy i wciągajacej fabuły. Etheria czeka na Ciebie wraz ze swymi tajemnicami... Odkryj je!
  • Sam & Max: Sezon 1 - Jest ich dwóch. Twardzi gliniarze. Biją przestępców bez ostrzeżenia. Są bezwzględni. Jeden z nich jest psem, a drugi królikiem. Zabijają śmiechem! Ubrany w garnitur pies o imieniu Sam i zwariowany biały królik Max, razem tworzą policyjną brygadę do zadań specjalnych. Działają wbrew ogólnie przyjętym normom społecznym i stosują nieszablonowe metody pracy śledczej.
  • The Club - Dołącz do nieprzystosowanych zabójców, zmuszonych do walki na śmierć i życie przez bezimienne, zdeprawowane i niewyobrażalnie bogate elity. Walcz w opuszczonych miejscach jakich pełno na naszej planecie jako gladiator naszych czasów wykorzystując zamiast miecza śmiercionośne spluwy! Walcz do zwycięstwa niezależnie od kierujących tobą powodów –; dla pieniędzy, z umiłowania krwi czy z braku innego wyboru. Nie ważne są powody, ważne jest przetrwanie, które zależy od tego jak dobrze potrafisz obejść się z bronią.
  • Earth Universeto kolekcjonerski zestaw wszystkich gier ze znanej i lubianej serii Earth stworzonej przez polskie studio Reality Pump (wcześniej TopWare Programy). Autorzy przystosowali najstarszą część Earth 2140 do bezproblemowej współpracy z systemem Windows XP, natomiast najnowsza odsłona zawiera zaimplementowane najnowsze patche oraz dodatki.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Andarael, 07.07.2009, 14:18
Taka sobie gierka, można pograć ale naprawdę nic specjalnego. Już ciekawszą propozycją jest wspomniane The Club albo Kompania Braci :].

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.