Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wydanie specjalne gry Krater

Wydanie specjalne gry Krater

Data opublikowania: 28.08.2012, 19:05 | Informacja prasowa
Tagi: krater, crpg, post-apokalipsa

Wydawnictwo Techland, oficjalny dystrybutor Lace Mamba Global Ltd., z przyjemnością informuje, że w październiku wprowadzi na rynek wyczekiwaną przez fanów postapokaliptyczną grę akcji RPG – Krater. Produkt pojawi się na rynku w wersji PC w cenie 69,90 zł w wydaniu specjalnym.

Krater to produkcja stworzona przez niezależne studio Fatshark. Gra jest pełnokrwistym, rasowym RPG osadzonym w klimatach post-apokaliptycznych, a jego rozgrywka opiera się na craftingu i exploracji. Krater był współtworzony przez społeczność zgromadzoną wokół gry. W produkcji zostały zawarte uwagi graczy co do samej rozgrywki, ale też i do niektórych szczegółów np.  nazwy broni noszą wymyślone przez nich nazwy.

Dzięki staraniom wydawnictwa Techland, gra pojawi się na rynku polskim w pudełkowym wydaniu specjalnym. Edycja kolekcjonerska będzie zawierać:

  • pełną wersję gry,
  • DLC Dr. Cerebro Pack,
  • 40-stronicowy artbook,
  • soundtrack na płycie CD,
  • plakat.

Krótko o grze

Akcja umiejscowiona jest w postapokaliptycznej Szwecji. Gracz przenosi się do dziury w ziemi, czyli krateru. To miejsce jest pamiątką po wydarzeniu wieńczącym pewien etap cywilizacji ludzkiej, a z drugiej początkiem czegoś nowego. Dziura wytworzona przez bombę stworzyła żyzną glebę i atrakcyjne warunki dla ludzi oraz zwierząt, którzy pozostali przy życiu. To właśnie w tym miejscu powstają nowe miasta i skupiają się wszyscy, którzy przetrwali eksplozję. W środku powstałego krateru roztacza się niezbadana otchłań, która prowadzi aż do środka Ziemi.

Jednym z głównych zadań gracza jest stworzenie drużyny, która będzie w stanie dotrzeć jak najgłębiej niezbadanej otchłani. Świat gry oferuje możliwość łączenia frakcji i grup postaci, dzięki czemu można np. stworzyć jednostki, które konkurując miedzy sobą przemierzają system tuneli, jaskiń i bunkrów w poszukiwaniu cennych technologii z czasów przed armageddonem.

Więcej informacji o grze: www.kratergame.com/gamedesigner/

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
mwoleyko, 19.11.2015, 10:13
Fajny klimat, pomysłowa gierka.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.