Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Sacred 2 - Fallen Angle edycja standardowa

Sacred 2 - Fallen Angle edycja standardowa

Data opublikowania: 29.08.2008, 08:12
Tagi:
Edycja Standardowa w wersji PC pojawi się na sklepowych półkach już jesienią i kosztować będzie jedynie 99,90 PLN. Już dzisiaj natomiast zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przedsprzedażowej w sklepie Cenega, pod tym adresem.
Zawartość edycji standardowej w rozwinięciu. Wkrótce ogłosimy także skład wyjątkowej Edycji Kolekcjonerskiej!

W skład niezwykle bogatego wydania Edycji Standardowej wejdą:

* Gra Sacred 2: Fallen Angel,
* Drukowana instrukcja,
* Soundtrack z muzyką z gry,
* Kolorowy artbook zawierający szkice i grafiki z gry,
* Eleganckie opakowanie.

 Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia. Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów. Ancaria jest światem, w którym nie istnieją podziały na poszczególne poziomy, który gracze mogą przemierzać bez przerw na wczytywanie kolejnych lokacji. Przygotowana z olbrzymią dbałością o detale gra Sacred 2: Fallen Angel oczaruje graczy na całym świecie. Wydana w 2004 roku gra Sacred, wyłącznie na PC sprzedała się w ponad 2 milionach kopii i stała się jedną z najbardziej udanych przedstawicielek gatunku Action-RPG na świecie.


* Sacred 2 to długo oczekiwana kontynuacja jednej z najbardziej popularnych i najlepiej się sprzedających gier akcji RPG. Na fanów czeka nowa epicka rozgrywka i wiele rozwinięć wcześniejszych koncepcji. Miłośnicy wcześniejszej części poznają za to historię Ankarii sprzed wydarzeń z pierwszej części!
* Dwie kampanie (Światła i Cienia) w rozległym świecie zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w pełnym 3D!
* Szybka trójwymiarowa akcja, wiele efektów, realistyczna fizyka i piękne animacje niesamowitych modeli w wysokiej rozdzielczości, tworzą olbrzymi, realistyczny świat gry, nie wymagający doczytywania!
* Niezwykły tryb gry wieloosobowej, w którym decydujesz, kiedy chcesz grać sam, a kiedy z przyjaciółmi!
* Innowacyjny system emocji i opisywania autentycznego świata ożywia przyjaciół jak i wrogów. Kolejnym niesamowitym komponentem graficznej prezentacji jest unikalny Wskaźnik Gore, który pokazuje siłę i moc postaci gracza!
* Sacred 2 to więcej akcji, potworów, regionów, uzbrojenia i combosów! * Gra przyjazna dla komputerów przenośnych, pozwalająca na łatwy dostęp do gry sieciowej nawet na biurowym sprzęcie!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.