Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polskie pre-ordery Age of Conan?

Polskie pre-ordery Age of Conan?

Data opublikowania: 08.04.2008, 02:57
Tagi:
Mimo, że dawanie wieści na Strefie jest jak widać zawieszone. To jednak postanowiliśmy podać dość istotna informacje na temat polski pre-orderów gry Age of Conan. Nie jest to informacja oficjalnie potwierdzona, jednak z tego co się dowiedzieliśmy, gram.pl (czyli CDP) będzie sprzedawać przedpremierowo Age of Conan.

Informacja bardzo szczęśliwa i miejmy nadzieję, ze wszyscy, którzy czekają na AoC już 20 mają będą mogli zagrać. Gra będzie kosztować najprawdopodobniej 99zł (oczywiście później trzeba będzie płacić za kontynuowanie gry tak jak w innych MMoRPG np. Lineage2 albo World of wacraft).

Komentarze

Avatar
Frey, 08.04.2008, 03:31
Dodam jeszcze na marginesie, że przed końcem tego roku CDP planuje spolszczyć Age of Conan :)
Avatar
kamildrozd, 13.04.2008, 03:36
Gra zapowiada się ciekawie. Już nie mogę się doczekać. Znalazłem niezłą polską stronkę o tej grze: http://www.aocha.pl/ Każdy, kto również się niecierpliwi, może na niej poczytać o tej grze. Polecam i pozdrawiam. Kamil
Avatar
Frey, 13.04.2008, 07:00
akurat tak wiele materiałów tam nie ma są zdecydowanie lepsze zagraniczne strony, gdzie mozna wieksze szczegóły poczytac, ale fakt gra zapowiada się świetnie. Mozliwe, ze nawet będzie silny polski team :)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.