Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
FAQ - Rasy

FAQ - Rasy

Data opublikowania: 08.07.2007, 23:42
5.0 Ile będzie ras w Age of Conan?
W Age of Conan będą trzy różne rasy. Kraina Hyborii, przedstawiająca fikcyjne wydarzenia z okresu 10 tysięcy lat przed Chrystusem, jest obszernym miejscem. Znajduje się tam wiele różnych ras i nacji, zamieszkujących tą krainę. W grze będziemy mogli wybrać z pośród trzech nacji: Aquilonieskiej, Cimmeryjskiej i Stygijskiej. Będziesz mógł badać świat, spotykać ludzi, i na pewno podczas podróży poznasz mieszkańców z całej Hyberii.

5.1 Jaki rasami będziemy grali?
Podczas tworzenia postaci, będzie można wybrać jedna z trzech ras: Aquilonijskiej, Cimmeryjskiej i Stygijskiej. Możliwe, że inne rasy będą dostępne w przyszłości, jednak na razie przewidziane są te.

5.2 Co? Nie ma elfów, krasnoludów, ani gnomów?
Nie będzie! Hyboria, świat Conana, nie jest typowym światem fantasy z orkami i wróżkami. Jest zamieszkiwany przez mistyczne kreatury, przerażające potwory, egzotyczne rasy i mocarnych bogów, lecz nie znajdziemy tam wszystkich typowych wzorców świata fantasy. Najczęściej używanym terminem do opisu świata Hyberii jest powiedzenie, że jest on „magicznie realistyczny”. Świat ten jest surowy, twardy i niezwykle realistyczny – lecz posiada również czarodziejskie lokacje i fantastyczne istoty.

5.3 Czy rasy będą posiadały jakieś wady lub zalety?
Owszem. Każda z trzech rasa będzie posiadała mocne punkty i swoje słabości, jedne będą pasować do konkretnych klas niż inne. Cimmeryjczycy, dla przykładu, znani są z swoich zdolności we władni mieczem, natomiast Stygijczycy znani są na całym świecie ze względu na swoje magiczne moce. Wybór rasy będzie następstwem jaki styl gry wybierzesz, nie tylko przez wygląd postaci, ale także przez rozmowy jakie będziesz prowadzić.

5.4 Czy jakaś rasa będzie bardziej „zła” niż inne?
Nie, W AoC nie będzie można grać „złą – nieprawą” rasą. Ale każdy człowiek posiada swoją ciemną stronę i wielokrotnie można spotkać „niedobre” postaci w całej Hyberii. Jednak w różnych nacja panują odmienne opinie na temat tego – kto jest dobry, a kto zły...

5.5 Czy będzie różnica w sile pomiędzy mężczyznami, a kobietami?
Nie, w Age of Conan zarówno mężczyźni jak i kobiet posiadają równą siłę.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.