Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
FAQ - Single player

FAQ - Single player

Data opublikowania: 08.07.2007, 23:44
6.1 Czy w grze będzie tryb Jednoosobowy?
Tak, część gry Age of Conan to właśnie tryb jednoosobowy, jednak zawsze trzeba połączyć się z serwerem gry (zrobione prawdopodobnie, żeby gracze nie mogli hackować postaci). Nawet jeśli grasz samotnie, to i tak możesz komunikować się z przyjaciółmi grającymi na tym samym serwerze, jak i z tysiącami innych graczy.

Age of Conan jest oczywiście grą MMO, lecz zostało postanowione, że pierwsze kroki w świecie AoC będzie stawiać się w trybie jednoosobowym, grając tak jak w typową grę cRPG. Gdy rozpoczniesz grę, wykonasz pierwsze zadania samotnie, co powinno zabrać Ci około godzinę lub cos koło tego, a następnie trawisz to pirackiej wioski Tortage, gdzie po raz pierwszy spotkasz innych graczy. Od tego momentu będziesz mógł przełączać między trybem jednoosobowym, a wieloosobowym. W ciągu dnia będziesz w trybie wieloosobowym, natomiast w nocy w trybie jednoosobowym. Tryby możesz przełączać wtedy kiedy śpisz w gospodzie . W momencie kiedy osiągniesz poziom dwudziesty i opuścisz Tortage,  wkroczysz do świata MMO na stałe, i od tego momentu zawsze będziesz w trybie wieloosobowym, zarówno w dzień, jak i w nocy, a wszystko będzie rozgrywało się na bieżąco (online).

6.2 Czy mogę od razu wejść to „pełnego” trybu MMO?
Jedną z ról trybu jednoosobowego jest szansa naprania doświadczenia oraz przeżycia interaktywnej opowieści, która przeżyjesz, przygoda ta pozwoli Ci wczuć się i zakochać w świecie Age of Conan. Historia jest stworzona specjalnie dla ciebie, która przekona cię, że jesteś ważną postacią w grze. Dużo innych gier MMO wrzuca ciebie do świata bezzwłocznie i bez przygotowania, co może powodować trudności w opanowaniu wszystkiego na raz. Przez rozpoczęcie gry w trybie jednoosobowym, postaramy się pokazać jak gra może być zabawniejsza i ciekawsza, bez przechodzenia głupiego i nudnego tutoriala. Ciągle jednak będziesz mógł komunikować się ze swoimi przyjaciółmi, i nawet nie odczujesz jak szybko spotkasz się z innymi graczami.

6.3 Czy doświadczenia z tryby jednoosobowego będą miały również inne korzyść?
Ależ tak. Podczas zdobywania doświadczenia w trybie jednoosobowym, również twoja postać będzie rosła w siłę i doskonaliła umiejętności. On lub Ona przemieni się z przybysza z nikąd w prawdziwego poszukiwacza przygód. Kiedy zaczniesz już grać w trybie online zdążysz już przyzwyczajony do środowiska oraz będziesz posiadał znacznie większa wiedzę jak grac swoja postacią.

6.4 Dlaczego postanowiliście, że początek gry będzie odbywał się w trybie jednoosobowym?
Wierzymy, że jest to nowy i lepszy sposób to prowadzania graczy do świata MMO. Sądzimy, że wielu graczy ma trudności z „wejściem do gry”, więc postanowiliśmy znaleźć nowe wyjście z sytuacji. Mieszanka tryby jednoosobowego w grze MMO ma właśnie w tym pomóc. Dwa tryby będą wspólnie tworzyć unikalną całość, która będzie robić wrażenie, że gra się w jedną spójna grę.

6.5 Ile czasu będzie zajmował tryb jednoosobowy?
Tylko godzina lub niewiele więcej będzie potrzebna do przejść tryby jednoosobowego. Z chwilę dotarcia do wioski Tortage zaczniesz spotykać innych graczy. W czasie kiedy śpisz w gospodzie będziesz mógł przełączać miedzy porami dnia, w ciągu dnia będziesz spotykął innych graczy, a w nocy będziesz grał samotnie. W momencie kiedy osiągniesz poziom dwudziesty i opuścisz Tortage,  wkroczysz do świata MMO na stałe, i od tego momentu zawsze będziesz w trybie wieloosobowym.

6.6 Czy za każdym razem gdy będę robił nowa postać będę musiał od początku przechodzi tryb jednoosobowy?
Cięgle się o to sprzeczamy. Zdajemy sobie sprawę, ze przechodzenie trybu jednoosobowego za drugim lub trzecim razem nie jest już tak ekscytujące, więc prawdopodobnie będzie można „przeskoczyć” (ominąć) ten tryb. Jednak granie inną profesją podczas gry solo będzie oferować całkiem inne zadania, doświadczenia i możliwości, więc trudno jest powiedzieć jak to będzie wyglądać.

6.7 Czy będę mógł spotykać i rozmawiać z innymi graczami w trybie jednoosobowym?
Tak, będziesz mógł spotykać i komunikować się z innymi graczami, jednak nie będziesz mógł korzystać ze wszystkich możliwości interakcji z innymi graczami, gdyż są one dostępny w „pełnym” trybie MMO. Jednakże, cięgle znajdujesz się na serwerze i grasz na fragmencie świata gry. W momencie rozpoczęcia gry, będziesz kompletnie samotny, a postacie wokół ciebie będą kontrolowani przez komputer (NPC). Będziesz mógł rozmawiać i walczyć, jednak w około nie będzie innych gracz, lecz będziesz mógł wysyłać informacje do twoich przyjaciół na serwerze.

6.8 Jak tryb jednoosobowy będzie powiązany z fabułą?
Mówiąc prosto, będziesz mógł przeżyć przygodę rodem z filmu. Choć nie jest ona w pełni niezależna od ciebie, tak jak w grach cRPG, to jednak będziesz mał pływa na niketóre wydarzenia. Do gry trafisz jako niewolnik, w tym momencie zaczniesz tworzyć swoją postać, następnie zostaniesz szybko przeniesiony w wir wydarzeń, gdzie w końcu trafisz do wioski Tartage, w której to przeżyjesz wiele przygód. Więcej informacji nie podamy, żeby nie popsuć zabawy.

6.9 Czy postać będzie rozwijać się w trybie jednoosobowym?
Rozpoczniesz grę przybysz, który nic nie posiada nic poza starym łachmanem, który okrywa twoje ciało oraz kawałkiem żelastwa, którym walczysz. Po wykonaniu zadań w trybie jednoosobowym zdobędziesz lepszy ekwipunek, odkryjesz ogromne skarby, wykonasz pierwsze misja oraz wybierzesz swoja klasę. Ponadto zdobędziesz ogromną wiedzę, która przyda ci się kiedy wkroczysz do pełnego świata gry. Jednak ów wiedza do tylko skrawek tego co kryje Age of Conan.

6.10 Czy musze być online (zalogowany na serwerze) w czasie przechodzenia trybu jednoosobowego?
Tak, będziesz musiał gracz na serwerze, który uosabia świat gry, więc musisz się zalogować, żeby zagrać. Więc będziesz musiał opłacić abonament, żeby grac w trybie jednoosobowym. W pudełku z grą znajdziecie kod umożliwiający grę przez 30 dni.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.