Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wprowadzenie

Wprowadzenie

Data opublikowania: 08.07.2007, 23:37
Ostatnia edycja: 08.07.2007, 23:37
Witaj w świecie Conana!
Age of Conan: Hyborian Adventures, gra,  zwycięzca nagrody na targach E3 w kategorii najlepszej gry MMO (Massively Multiplayer Online Game). Age of Conan to gra z gatunku MMORPG, osadzona w fantastycznym uniwersum Conana, stworzonym przez Roberta E. Howarda. W grze gracze zawitają do brutalnego, bujnego, burzliwego i grzesznego świata, ukazanego w przepięknej grafice i z oszałamiającą linią muzyczną.

W świecie pełnym okrutnych bogów, mitycznych stworów, zaginionych cywilizacji i walecznej rasy ludzi, gdzie odważny barbarzyńca w końcu został królem Aquilonii. Jednak rządy Conana przypadły na trudny czas, gdyż bliska jest zagłada niesiona przez przedwieczne zło... 
W tym świecie fantasy, mrocznej magii i krwawych walk czających się za każdym rogiem, gdzie każdy mężczyzna i każda kobieta musi być kowalem własnego losu, pod panowaniem Conana. Tak jak w mrocznej wizji Roberta E. Howarda ... Teraz nastał czas, żebyś to TY został posłańcem śmierci.

Cechy Gry:

 • Wejdź do prawdziwego uniwersum Conana – Pierwszy oficjalny MMRPG osadzony w świecie Conana, który poniesie Cię w świata największego bohatera świata fantasy. Spotkaj przyjaciół i wrogów Conana, walcz z demonami i innymi monstrami powstałym w 70 letniej historii Conana i staw czoło wyzwaniu, a nawet zostań druhem walecznego króla Conana we własnej osobie.
 • Zbadaj świat Conana – Wejdź do olbrzymiego i unikatowego świata zbudowanego z ponad 30 regionów, rozciągających się na trzy królestwa Aquilonii, Cimmeri i Stygii. Przemierzaj dżungle, pustynie ognia, niegościnne góry, olbrzymie doliny, mroczne podziemia lub pełne blasku miasta i zostań częścią niesamowitej podróżny i doznaj niezapomnianych przygód.
 • Silnik „Real Combat”  – Doświadczysz rewolucyjnego silnika walk „Real Combat”. Nowy wielo-punktowy system walki wręcz pozwala graczom uderzać dokładnie tam gdzie chcą, w czasie rzeczywistym, zrywając z kanonem gier MMORPG. Silnik ten pozwala również graczom na łączenie się w drużyny w czasie bitew, formować szyki, wydawać rozkazy, co daje Ci szansę wzięcia udziału w ogromnych bitwach i szturmach na fortece.
 • Gra solo vs Gra wieloosobowa  – Rozpoczniesz jako samotny bohater, w trybie jednoosobowym, a gdy nabierzesz więcej doświadczenia rozpoczniesz jeszcze wspanialszą przygodę w trybie wieloosobowym. Fabuła w trybie solowym została stworzona przez pisarzy takich tytułów jak The Longest Journey, Dreamfall i Anarchy Online , więc oczekuj czegoś zadziwiającego!
 • PvP i PvE – Spotkaj niezwykle wytrzymałych ludzkich przeciwników i baw się rozłupując im czaszki podczas mini-gier, bitew i pijackich burd. Przemierzaj świat Conana i walcz z potworami i demonami, samotnie lub w drużynie.
 • Rozbudowany system gildii i samotnej gry– W grze wieloosobowej będzie możliwość tworzenia Gildii oraz obleganie wrogich zamków. Korzystając z katapult zamienisz swoich wrogów w miazgę, a łącząc siły z innymi graczami stworzysz gildie i wspólnie będziecie odkrywać świat. Jednak w grze nie zabraknie gry solo, ten etap gry zabierze cię na wędrówkę do najdalszych krain Hyborii.
 • Różnorodność trybów gry – Gra ma przynieść najbardziej brutalne doznania jakich do tej pory nie uświadczyliśmy w żadnym MMORPGu. Jednak miłośników typowych gier MMO także nie zawiedzie. Ogromna ilość możliwości, szczegółowy system tworzenia bohatera, różnorodności interakcji z innymi graczami, rzemiosło, rozbudowany i zabawnym system RPG, zawierający tak nowatorskie elementy jak budowa miast, znajdziecie jedynie w Age of Conan. 
 • Niewiarygodna grafika – „Conan” pokazuje nowy poziom grafiki w grach MMO. Oparta na najnowszych i najlepszych technologiach wraz z niesamowitym kierownictwem graficznym, w AoC zobaczymy świat fantasy jaki nigdy wcześniej nie był widziany w żadnej grze internetowej! 
 • Oszałamiający dźwięk – Posłuchasz cudownej i epickiej ścieżki dźwiękowej ( 7.1 surround). Usłyszysz głosy podkładane przez profesjonalnych aktorów. A dzięki niezwykle dynamicznej muzyce „odpłyniesz” z krzesła prosto do świata gry.
 • „Opowieść o śmierci”– „Age of Conan” ukazuje brutalną,  poważną i ordynarną opowieść, która poprowadzi Cię w morderczą podróż pełna intryg i śmierci. Łącząc wszystkie najlepsze motywy z klasycznych gier RPG, wykorzystując je w grze MMO. W AoC zobaczymy rzadką i niezwykłą opowieść, jakiej nie mogliśmy uświadczyć, w żadnej dotychczasowej grze MMO.
 • Pierwszy MMO dla dorosłych– Tak jak w autentycznej i brutalnej wizji Roberta E. Howarda, „Age of Conan” obiecuje dać dorosłym graczom niezwykle mroczny, nowy i wstrząsający świat. To nie bajeczki dla dzieci. „Conan” jest zrobiony przez dorosłych, dla dorosłych, dając graczom szansę rozpętać prawdziwe spustoszenie i ukazać swoją furie.

Czasy Conana

"Know, O prince, that between the years when the oceans drank Atlantis and the gleaming cities, and the years of the rise of the Sons of Aryas, there was an Age undreamed of, when shining kingdoms lay spread across the world like blue mantles beneath the stars..."

To właśnie Era Hyborii, czas lśniących cytadel i wieże, otoczonych przez mrok, dzikusów i zdegenerowanych czarnoksiężników.

„Tu przybył Conan, Cimmeryjczyk, czarno włosy, z posępnym spojrzeniem, z mieczem w dłoni, złodziej, zabójca, samotnik, aby zasiąść na tronie..."
Barbarzyńskie, krwawe, czasy miecz i szpady stające naprzeciw magii i złu, nadciągającego z lodowych pustkowi Stygii, w czasie kiedy królestwa pogrążone są w wojnie – to właśnie Czasy Conana. 

Aby dowiedzieć się więcej o grze oraz przeczytać ostatnie wieści odwiedź oficjalną stronę gry.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.