Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polski Age of Conan znacznie opóźniony!

Polski Age of Conan znacznie opóźniony!

Data opublikowania: 20.09.2008, 07:48
Tagi:
Okazuje się, że polska wersja Age of Conan nie ukaże się 2 października, a ponad 3 miesiące później - w styczniu przyszłego roku. Jak podaje CD Projekt powodów przesunięcia premiery jest wiele, ale dwa najważniejsze to zmiany personalne w firmie Funcom oraz chęć wydanie gry w wersji poprawionej. Więcej na ten temat mówi Marcin Marzęcki z CD Projektu.

„Samo uruchomienie gry w trybie DX10 robiło olbrzymie wrażenie, a był to dopiero początek długiej listy zmian. Wkrótce stało się dla nas jasne, że już za kilka miesięcy Age of Conan będzie inną, o wiele lepszą grą niż ta, która miała premierę w maju. Dla CD Projekt i Funcom nie była to łatwa decyzja z punktu widzenia biznesowego. Stwierdziliśmy jednak, że najważniejsi są gracze i ich punkt widzenia, dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć premierę w celu perfekcyjnego dopracowania gry.”

„(...) Polscy gracze otrzymają praktycznie nową grę – znacznie poprawioną i rozbudowaną względem oryginału. Za wszelką cenę chcemy uniknąć „grzechu” pośpiechu popełnianego ostatnio przez wydawców gier MMO. Zdecydowaliśmy się poczekać i zaoferować graczom grę, która będzie perfekcyjna i da im 100% satysfakcji” – wyjaśnia Marcin Marzęcki.

Dla wszystkich graczy o oczekujących premiery, a zwłaszcza dla tych którzy wykupili pre-order, CD Projekt przygotowało specjalną niespodziankę.

Komentarze

Avatar
Gamec, 20.09.2008, 07:54
I dobrze według mnie. Obecnie Age of Conan to bug na bugu, może w te 3 miesiące poprawią większość błędów.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.