Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Beta testy Sacred 2

Beta testy Sacred 2

Data opublikowania: 06.08.2008, 21:32
Tagi:
Dokładnie 1000 miejsc czeka na beta testerów Sacred 2 - Fallen Angel. Firma Ascaron liczy się ze zdaniem graczy i dlatego prosi ich o pomoc. Raporty przygotowane przez testerów, stają się niezwykle cenne w ostatniej fazie produkcji i pozwolą nadać grze odpowiedni styl. Jeżeli chcesz mieć swój udział w tworzeniu tego wielkiego hitu oraz wpłynąć na ostateczny wygląd gry, podejmij wyzwanie jakie stawia przed sobą praca testera.

Fani gry Sacred, gotowi wziąć udział w zamkniętych beta-testach mogą aplikować pod poniższym adresem:

http://ascaron.net/betatest/sacred2/AscBetaProjEng.php

Warunkiem uczestnictwa w testach są:

 • Ukończone 18 lat,
 • Dobra znajomość języka angielskiego (raporty przygotowywane są po angielsku),
 • Szybkie łącze internetowe, bez ograniczeń transmisji danych,
 • Dużo wolnego czasu na testy!


Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia. Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów. Ancaria jest światem, w którym nie istnieją podziały na poszczególne poziomy, który gracze mogą przemierzać bez przerw na wczytywanie kolejnych lokacji. Przygotowana z olbrzymią dbałością o detale gra Sacred 2: Fallen Angel oczaruje graczy na całym świecie. Wydana w 2004 roku gra Sacred, wyłącznie na PC sprzedała się w ponad 2 milionach kopii i stała się jedną z najbardziej udanych przedstawicielek gatunku Action-RPG na świecie.

 • Sacred 2 to długo oczekiwana kontynuacja jednej z najbardziej popularnych i najlepiej się sprzedających gier akcji RPG. Na fanów czeka nowa epicka rozgrywka i wiele rozwinięć wcześniejszych koncepcji. Miłośnicy wcześniejszej części poznają za to historię Ankarii sprzed wydarzeń z pierwszej części!
 • Dwie kampanie (Światła i Cienia) w rozległym świecie zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w pełnym 3D!
 • Szybka trójwymiarowa akcja, wiele efektów, realistyczna fizyka i piękne animacje niesamowitych modeli w wysokiej rozdzielczości, tworzą olbrzymi, realistyczny świat gry, nie wymagający doczytywania!
 • Niezwykły tryb gry wieloosobowej, w którym decydujesz, kiedy chcesz grać sam, a kiedy z przyjaciółmi!
 • Innowacyjny system emocji i opisywania autentycznego świata ożywia przyjaciół jak i wrogów. Kolejnym niesamowitym komponentem graficznej prezentacji jest unikalny Wskaźnik Gore, który pokazuje siłę i moc postaci gracza!
 • Sacred 2 to więcej akcji, potworów, regionów, uzbrojenia i combosów!
 • Gra przyjazna dla komputerów przenośnych, pozwalająca na łatwy dostęp do gry sieciowej nawet na biurowym sprzęcie!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.