Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Śmierć

Śmierć

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 04:21
Gdy jednak twoja postać polegnie na polu bitwy masz do wyboru trzy drogi by jakoś się z tego uratować, niektóre są kosztowne ale łatwe, drugie trudniejsze ale niezbyt udeżające po kieszeni:

1. Kosztowna
Twoje życie zostanie zregenerowane do 100%, lecz płacisz za to duży procent z swojego zebranego złota oraz pewien procent z poziomu twojej Sławy (Fame). Twoja postać otrzymuje nowe życie w miejscu w jakim poległa.

2. Losowa
Twoje zdrowie zostanie zregenerowane do 100%. Tracisz niewielki procent ze swojego złota, lecz miejsce gdzie dostaniesz nową szansę jest losowe - może to być poziom wyższy lub niższy, czyli może być łatwiej lub trudniej...

3. Ucieczka
Zostajesz całkowicie uleczony i przeniesiony trzy poziomy wyzej. Tracisz za to twoje złoto, zostanie ono w miejscu gdzie zginąłeś... odzyskasz je jeśli się po nie udasz w miarę szybko.

Mówiac w prost - pierwsza opcja jest dla tych, którzy są pewni swoich sił i nie boją się silniejszych na wybranym poziomie. Druga jest dla osób, które wiedzą, że mogą zostać pokonani lecz mogą też przebić się jakoś dalej. Trzecia jest dla osób, które as pewne, że niżej nie mają szans :)

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.