Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
O zadaniach

O zadaniach

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:41
Zadania dostajemy od zwykłych NPC jakich pełno jest w mieście. Mają oni odpowiednie oznaczenia na mapie lub po prostu "nad głowa", więcej o rożnych oznaczeniach na mapie w dziale o tym samym tytule.
Zadań możemy maksymalnie wziąść trzy, jeśli będziemy biegać od wieśniaka do wieśniaka w poszukiwaniu nowych zadań będą oni nam mówić byśmy przyszli kiedy będziemy mniej zajęci.
Jeśli w zadaniu mamy znaleźć jakiś przedmiot i oddać go zleceniodawcy a item bardzo nam się podoba wcale nie musimy mu go oddawać. Wystarczy, że w menu z zadaniami (klawisz Q) wciśniemy na odpowiednim zadaniu przycisk Cancel. Wówczas przedmiot będzie nasz, ale nagroda za to zadanie przepadnie.
Wskaźnik Fame (Sławy) rośnie wraz z zabijanymi przez nas czempionami wśród potworów lub za wykonywane zadania, wraz z coraz wyższym poziomem rośnie nam ranga jaką mamy w mieście - nieznany, tolerowany, lokalny heros i tak dalej.
Jakość dostępnych zadań zależy od naszego wskaznika Sławy (Fame) zdobywanego za zadania oraz od naszej popularności.
Jeżeli odżucimy jakieś zadanie dla wybranego NPC może on nie mieć zdań dla nas przez pewien czas, równiez jeśli mamy maksymalną ilość zadań wybranych a nie wykonanych.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.