Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Postacie

Postacie

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 06:36
Postacie

Gavido
Jeden z nieludzkich istot zamieszkujących wioskę. Dostaniemy od niego całkiem ładna ilość dobrych zadan, zawsze coś dla nas ma. Wędruje kawałek za cmentarzem w północnej części miasta.

Getts the Traveler
Można go spotkać nie tylko w mieście, ale również w podziemiach. Wędrowni kupcy zawsze maja różnorodne towary do sprzedania. Zawsze stoi przy Dungeon Gate.

Gann Gar
Lokalny goblin. Dzięki niemu możemy usuwać kamienie umieszczone w przedmiotach, takiego NPC bardzo brakowało w Diablo II, robi to za darmo. Niestety przedmiot jaki mu damy zostanie zniszczony, ale kamienie nam zwróci oczywiście. Pracuje chyba razem z Getts'em, zawsze kręci sie koło niego.

Bartleby
Wielki człowiek sprzedający mikstury i zwoje? Bardziej pasowała by tu jakaś stara wiedźma, ale ważne, że jest ktoś w mieście mający zawsze trochę zwojów identyfikacji i teleportu na sprzedaż. Znajdziesz go nieopodal skrzyni po wschodniej cześci wsi.

Bremen
Ktotoś na styl Caina z Diablo... lecz z kapturem. Zamiast identyfikowac nam przedmioty zawsze gada co mamy aktualnie najważniejszego do roboty. Stoi w takim miejscu jakby chciał coś sobie zabrać z naszej skrzyni...

Beregor
Nieco podobny do Bartleby'a kolejny sprzedawca rożnych klamotów, lecz zamiast sprzedawać głównie ma dla nas masę zadań. Ma swoją chate w południowej cześci miasta.

Dimo Nor
Oswojony leśny gnom, ma od czasu do czasu nieco zadań dla nas. Biega sobie niemal po całej wiosce, od chaty Beregora gdzie głównie siedzi po fontanne w centrum.

Dell Arness
Jedyny platnerz w całej wiosce. Ma swoja kuźnie w południowej cześci Grove.

Sawmen
Drugi goblin w wiosce, ma podobne zajęcie do Gann Gar'a - niszczy klejnoty w gniazdach, pozostawia za to przedmiot. Tak więc jeśli mamy lepsze klejnoty do naszego przedmiotu najlepiej udać się do niego, pracuje z Dell Arness'em.

Zim
Odpowiednik Gheeda z pierwszego aktu Diablo, lecz nie można z nim handlować, jedynie oddać się hazardowi. Znajduje się na wschód od fontanny.

Jin the Seer
Jedyna sprzedawczyni prawdziwych przedmiotów magicznych w mieście. Znaleźć ją można nieopodal fontanny.

Saveer
Od niego otrzymamy wiele zadan, można go zawsze spotkać między Dungeon Gate a miejscem do łowienia ryb.

Torvus
Kolejny NPC od, kótrego otrzymamy nieco zadna, swoją chatę ma po wchodniej cześci wioski, lecz wędruje również pod mur (ciekawe po co?).

Rollo the Minstrel
Bardzo ciekawa postać, wyróżniająca się od reszty... zamiast zdobywać sławe przez wykonywanie zadań czy zabijanie czempionów możemy sobie ją po prostu kupić. Korupcja się szerzy :)

Dreya the Healer
Odpowiednik Akary z pierwszego aktu w Diablo. Witając się z nią nasza postać i nasz zwierzaczek będzie uleczony do 100%, a wszystkie zarazy znikną, oczywiście jeśli się na to zgodzimy, ot taka różnica...

Gimbo Tel
Nieumarły to chyba najprostsze słowo na określenie tej postaci. Mimo, ze żyje nieżyjąc ma dla nas sporo zadań, spotkać jego resztki można zawsze na cmentarzu.

Riko the Enchanter
Przydaje się, za jego pomocą możemy zaklinać przedmioty. Dajemy mu item a on za opłatą stara się wepchąć w przedmiot magiczną moc. Raz mu to wychodzi z dobrym skutkiem, raz z złym... a raz wcale nie wychodzi.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.