Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Porady

Porady

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 04:42
Ekwipunek
Wykorzystaj ekwipunek swojego zwierzaka, dzięki temu będziesz mógł zabrać znacznie więcej rzeczy.

Życie zwierzaka
Jeśli masz mało buteleczek życia lub nie masz ich wcale nie musisz leczyć swojego zwierzaka, jeśli życie jego sięgnie 0 będzie latał obok ciebie, ale nie zginie.

Łowienie
Warto czasem zainwestować nieco czasu i marne 200 sztuk złota na wędkę. Wystarczy poświecić nawet 5 minut by wyłowić nie małą sumę pieniędzy. Przy odrobinie szcześcia można wyłowic nawet artefakt, albo dwa...

Identyfikacja
Dobrze jest sie zaopatrzyć w czar identyfikacji, zamiast tracić 100 sztuk złota na zwój można identyfikować przedmioty za manę, która nic nie kosztuje. Dodatkowo każdy zidentyfikowany przedmiot jest więcej wart. Staraj sie identyfikować przedmioty zanim dasz je psu/kotu i wyślesz go do miasta.

Ekwipunek zwierzaka
Pamiętaj by dawać zwierzakowi do jego ekwipunku (w odpowiednie miejsca) naszyjniki i pierścienie magiczne, to zwiększy jego atrybuty.

Zadania
Jeśli przedmiot jaki otrzymasz z zadania (przed pójściem po nagrodę) spodoba ci sie tak bardzo, że nie będziesz chciał go oddać nie musisz tego robić. Możesz kliknać Cancel w menu z zadaniami, wówczas przedmiot będzie twój, ale nagroda przepadnie.

Gniazda/przedmiot
Jeżeli stwierdzisz, że przedmiot w jakim masz gniazda przydałby ci się do czegoś innego udaj sie do odpowiedniego goblina (dział "Postacie"), oni za darmo wyciągną ci kosztowności z przedmiotów niszcząc przedmiot lub zachowają przedmiot niszcząc umieszczone w nim kamienie.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.