Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Solucja cz. III

Solucja cz. III

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 23:59

Przywróć dostawy wody do Kalrathii


Poziom docelowy - 33

Mordeńscy okupanci zamknęli dostęp do sieci akweduktów dostarczających wodę do Kalrathii. Miejskie zbiorniki na wodę są niemal puste, a pragnienie pozbawia mieszczan sił i nadziei. Musisz znaleźć sposób na przywrócenie miastu regularnych dostaw wody.

1. Postępuj wzdłóż akweduktu
Podążaj tam gdzie wskazuje strzałka, aż do dziedzińca za wodną kaplicą.

2. Pokonaj gantha
Uważaj, gdy tylko wyjdziesz z korytarza na powierzchnię żuci się na ciebie przeciwnik. Nie jest specjalnie mocny, ale jak głosi przysłowie - nie lekcewarz wroga swego.

3. Przywróć dostawy wody do Kalrathii
Przekręć kurek :)

4. Wróć do lorda Kalrathia do Wielkiego Hallu
Powróć do miasta i pomów z lordem.Herszt Mordenów


Poziom docelowy - 33

Mordeni raczej nie ucieszą się, że Kalrathia nie usycha już z braku wody. Musisz wyruszyć do mordeńskiego miasta, Darthrul i opóxnić atak, który z pewnością zostanie przygotowany, gdy tylko miejscowy herszt dowie się, co zaszło. Musisz powstrzymać Mordenów tak długo, aby mieszczanie zdołali przygotować rebelię.

1. Udaj się do mordeńskiego miasta Drathrul
Podążaj dalej przed siebie to priorytet. Gdy dotrzesz już do przedmieść, przygotuj się na małą stłuczkę. Mordeni nie szybko oddadzą ci miasto.
Dodatkowo możesz pozabijać takich jakby "vice szefów" miasta, każdy z nich posiada obstawę, lecz zabicie każdego z nich da ci klucz do kolejnych dzielnic miasta.

2. Pomów z hersztem Mordenów
Radzę po zaóważeniu gwiazdki na mapce udać się do miasta i dobrze uzbroić, wówczas nie powinno być problemów. Dobrze jest posiadać wszystkie moce naładowane.

3. Pokonaj herszta Mordenów
Walka jest dość trudna dla średnich postaci. Do pokonania masz nie jednego bossa, a dokładnie cały herszt. Ładuj wszysktimi mocami jakie posiadasz i często łukaj mikstury. Dodatkowo można postawić portal do ucieczki przed wejściem.

Zanim powiadomisz o sukcesie lorda udaj się po środki opatrunkowe, przydadzą ci się oraz postaraj się zapamiętać wszystkie pozycje w jakich znajdują się Mordeni.

4. Zanieś głowę herszta Mordenów lordowi Kalrathia
Radzę posłuchać tekstów jakie wali główny bohater i sam lord ;)Rebelia w Kalrathii


Poziom docelowy - 35

Twój sukces w Drathrul zainspirował kalrathiańskich mieszczan do broni i przeciwstawienia się mordeńskim prześladowcom. Musisz pomóc Kalrathii zrzucić jarzmo wrogiej okupacji.

1. Pokonaj wszystkich Mordenów w Kalrathii
Teraz każdy Morden w mieście to twój wróg. Chwyć za broń (lub za czar) i pokonaj wszystkich. Strategicznych punktów w mieście bronią bossowie. Czym szybciej ich pokonasz tym więcej ludzi przeżyje.

2. Zgłoś się do Tehrutha
Wróć do Wielkiego Hallu.Kopalnie Kaderak


Poziom docelowy - 35

Rebelia w Kalrathii zakończyła się sukcesem i musisz zająć się inną sprawą. Kolej na zdobycie ostatniej części tarczy Azunaia, Egidy ?ycia. Tą samą, którą Valdis zdobył na plaży Greilyn - z twoją pomocą...
Większość wojsk Valdisa walczy teraz naprzeciw Śnieżnej Opoce więc na twojej drodze mogą stanąć w zasadzie tylko Mroczni Magowie. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności musisz udać się do kopalni Kaderak, pradawnej plątaniny grot i korytarzy. To główne źródło wykorzystywanych przez Valdisa odłamków.


1. Wybierz się na pustynię Kaderak
Tehruth znalazł przy ciele jednego z zabitych Mordenów kamień aktywacyjny, udaj się do miejskiego portalu, znajdziesz tam nową opcje teleportacji. Zaopatrz się w mikstury many, życia lub/i odmłodzenia i ruszaj na podbój.
Powinieneś dotrzeć do mniej więcej takiego miejsca:2. Zniszcz pierwszy posąg obronny
Wokół windy ustawionych jest cztery posągi obronne. Zniszcz pierwszy.
Każdy z nich broniony jest przez stado potworków i Mordenów.

3. Zniszcz drugi posąg obronny

4. Zniszcz trzeci posąg obronny

5. Zniszcz czwarty posąg obronny

6. Zapuść się do kopalni Kaderak
Zjedź windą na dół.


Kopalnie Kaderak, część II


Poziom docelowy - 35

Udało ci się przedostać do kopalń Kaderak, w których gnieżdżą się Mroczni Magowie. Tutaj też wydobywane są odłamki kryształów, z których wywodzą się niespokojne dusze. Musisz znaleźć magów i zniszczyć pokłady kryształów.

1. Zniszcz ogromne skupisko odłamków
Podrodze napotkasz na dziesiątki, może setki nieciekawych potworków oraz kliku bossów. Podążaj dalej wgłąb kopalni, przesuwając dźwignię (zawsze się tak magicznie świeci) przy każdej możliwej okazji. Wózek z materiałami wybuchowymi zniszczy wielki odłamek. Podrodze rozglądaj się za tajnymi miejscami, są w nich ukryte przedmioty do zadań pobocznych.

2. Odszukaj Mrocznych Magów
Idź wgłab kopalń, na rozwidleniu udaj się w prawo po kilka itemów do zadań pobocznych, następnie wróć i idź nieodkrytą drogą. Wyjdź na powierzchnię. Przed uruchomieniem windy wypakuj się na max.
Filmik poprzedający starcie polecam obejrzeć.

3. Zniszcz Mrocznych Magów
Są dość twardzi jeżeli się ich zlekcewarzy i atakuje się każdego z osobna. Jest ich trzech. Miałeś okazję się już spotkać z jednym z nich wcześniej. Za pomocą magii tworzą sobie trzy tarcze, zniszcz najpierw je. Wokół masz sporo piedestałów wojny, używaj ich. Mocami atakuj wówczas gdy atakowany mag nie posiada tarcz. Nie oszczędzaj się.
Powodzenia... (będzie ci potrzebne)
Po ich pokonaniu pozbieraj to co z nich zostało, są to głównie dobre itemy.

4. Odzyskaj Egidę Życia
Lewituje gdzieś w pobliżu.

5. Wróć do lorda Kalrathia i dostarcz mu Egidę ?ycia
Wróć kwałek wstecz, najlepiej do wejścia na powierzchnię i otwórz tam portal. Wcześniej cały czas będzie pisać, że się "nie da".

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
gorn998, 09.10.2008, 04:28
hej w 3 akcie jest jeszcze nijakie duze opuszczone schronisko mozna wyciagnac duzo skarbów i czy gra ktos przez neta bo mi sie nudzi przechodze 5 raz dangela zeby przejsc broken world bo gotowe postacie sa do kitu
Avatar
gorn998, 09.10.2008, 04:29
a na necie mozna sie wymienic przedmiotami zdobytymi w grze wystarczy wyrzucic z ekwipunku;)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.