Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mapy

Mapy

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 11:33

Mapy
(Kliknij na obrazek by powiększyć)

Obrazek

Mapa Eirulanu
Tę mapę dostajemy od strażniczki Celi (Driada Celia) po zaraz po wyjściu z więzienia. Na tej mapie przedstawiono lokacje takie jak: Więzienie, Karczma, Teleporter, Kowala oraz Sklep Magiczny.

Obrazek

Mordeńska mapa dżungli w Greilyn
Znajdujemy ją w ukrytej Mordeńskiej twierdzy, pod zepsutą windą w Pieczarach Kithraya, do tego będzie nam potrzebna Finala, która naprawi windę, mapę znajdujemy w wielkiej skrzyni, na mapie zaznaczono miejsca z ukrytymi Mordeńskimi wieżami.

Obrazek

Mordeńska mapa Darthrul
Zdobywamy ją podczas drugiego zadania „Nienawiść Finali” a dokładnie po spaleniu ostatniej z ukrytych Mordeńskich wież. Na mapie zaznaczono ukryte miejsca w mieście Darthrul, Finala znalazła tą mapę w opuszczonym Mordeńskim obozie.

Obrazek

Mapa Aman’lu
Mapę daje nam Celeb’hel Starszy przebywający w Wielkim Hallu. Na mapie zaznaczono główne budynki w Elfickim mieście Aman’lu oraz miejsce pobytu Kowala (zachód), Magiczny sklep (południe) oraz Sklep ze zwierzętami (wschód) natomiast dom Drevina znajduje się na północny –wschód od centrum, niestety dom głównego bohatera stoi w ruinach, ponieważ przed naszym przybyciem Valais i jego mag zniszczyli miasto zabijając całą rodzinę naszego bohatera.

Obrazek

Mapa zaginionego skarbca Azunitów
Otrzymujemy ją na koniec zadania „Sekret pustyni Azunitów”. Na mapie narysowane są 4 symbole, takie same które widnieją na Egidach. Mapa pokazuje kanion oraz wejście do pieczary na którym namalowano pewnego rodzaju diagram. Diagram najwidoczniej symbolizuje odpowiednie ustawienie zwierciadeł.

Obrazek

Mapa poszukiwacza
Dostajesz ją od poszukiwacza Albaina na początku zadania w akcie drugim, zatytułowanego „Deru szuka skarbów” (niezbędna jest obecność postaci Deru w drużynie). Mapa przedstawia ruiny Amfiteatru.

Obrazek

Diagram Elfickiego Pryzmatu z Elen’lu
Mapę dostajemy w podarku od Finali na zakończenie zadania w akcie drugim zatytułowanego „Finala i zniszczony most”. Mapa pomaga nam w przemieszczaniu się na wyspach Elen’lu oraz diagram Elfickiego pryzmatu. Mapa pokazuje cztery niebieskie linie koncentrujące się na środkowej wyspie.

Obrazek

Mapa Kalrathii
Mapę dostajemy od Lorda Kalrathia wraz z rozpoczęciem pierwszego zadania w akcie 3 „Przywróć dostawy wody do Kalrathii”. Ta mapa Ludzkiej Fortecy pokazuje nam takie lokacje jak: Sklep magiczny, Kowal, Tawernę, Teleport, Sklep ze zwierzętami oraz Fontannę.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.