Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Sparta - Legendarny wojownik

Sparta - Legendarny wojownik

Data opublikowania: 30.12.2006, 13:29
Ostatnia edycja: 12.01.2007, 15:43

Legendarny wojownik

Miejsce - wschód od obozu Spartan

Stopień trudności - niski

W obozie Spartan napotkamy jednego z wojowników Leonidasa, który odziwo (jak na Spartan to bardzo dziwne) będzie trochę zmartwiony losem jednego z współtowarzyszy - Hippiasza. Opowie on nam, że owy Hippiasz jest wśród nich jednym z najlepszych, że stawiał czoła różnym monstrom, ale jakoś od jakiegoś czasu słuch o nim zaginął.

Musimy odnaleźć Hippiasza i uratować go jeżeli wpadł w jakieś niebezpieczeństwo. Najlepszą metodą jest wyjście z obozu dolnym przejściem, tym po stronie wschodniej. Może być również wyjście górne po stronie wschodniej, lecz jest ono znacznie dłuższe i czeka na nas na dodatek walka z nacierającymi zombie i nieumarłymi.

Hippiasza odnajdziemy niedaleko za obozem idąc cały czas przy skarpie (mając ją po stronie prawej na dole). Gdy go spotkamy będzie walczył z stadem Satyr. Po rozmowie dowiemy się, że jest on cały i zdrowy. A potwory, które go atakowały to była dla niego tylko zabawa...

Nagroda - 2000 sztuk złota , 500 pkt. do doświadczenia (stopień trudności - zwykły, na każdym następnym nagroda jest znacznie wyższa).

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.