Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zapowiedź Dragon Age

Zapowiedź Dragon Age

Data opublikowania: 14.08.2009, 14:09
Tagi: dragon age, dragon age początek, zapowiedź
W listopadzie czeka nas jednak z największych premier tego roku, w gatunku cRPG, a mianowicie kolejny produkt Bioware Dragon Age Początek. Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się przeżycia przygody w królestwie Ferelden, przygotowaliśmy zapowiedź. Życzymy przyjemnej lektury.
Jesienią 2009, będzie miała miejsce chyba najbardziej oczekiwana premiera roku. Zwłaszcza jeśli chodzi o fanów gatunku cRPG. Ową grą ma być "Dragon Age: Początek" (Dragon Age: Origins), kolejna gra cRPG pochodząca ze stajni BioWare. Producenta - BioWare - raczej nie trzeba przedstawiać. Jako twórca takich tytułów jak Baldur's Gate, Neverwinter Nights oraz Mass Effect wpisał się na zawsze w historię gier komputerowych. Dlaczego warto wspomnieć te tytuły? Gdyż nadchodzący Dragon Age będzie pewnym miksem owych gier - czyli wszystko to co było najlepsze w tych grach trafi (ma trafić) do "Wieku Smoka".

Dragon Age przenosi nas w klimaty dark heroic fantasy. Świat gry ma być mroczny, ponury, ale przede wszystkim możliwie najbardziej realistyczny. Zarówno lokacje, jak i postacie mają sprawiać wrażenie "żywych" - nie tylko graficznie, ale także w przypadku NPCów z punktu fabularnego. Przygoda zabierze nas do królestwa Ferelden, któremu zagrażają "siły ciemności". Tradycyjnie wcielimy się w role nietuzinkowej postaci, która ma możliwość wpłynąć na wydarzenia w całym królestwie. Oczywiście nie przyjdzie nam działać w pojedynkę. Będziemy mogli skompletować drużynę z którą stawimy czoła złu. BioWare zależało na oryginalności dlatego też stworzyli w pełni autorski świat. Nie skorzystali kolejny raz z systemu Dungeons & Dragons, tylko stworzyli własną mechanikę rozgrywki. Wszystko po to, aby pokazać, że BioWare stać na własne pomysły. Podobnie jak to miało miejsce w Mass Effect, także tutaj twórcom zależy przede wszystkim na zaprezentowaniu świata gry.

Przeczytaj całą zapowiedź.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.