Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
The Elder Scrolls II: Dagerfall za darmo

The Elder Scrolls II: Dagerfall za darmo

Data opublikowania: 10.07.2009, 11:35
Tagi: the elder scrolls II dagerfall, bethesda, tes

To nie żadne wymysły czy oszustwa. To czysta prawda!
Firma Bethesda udostępniła grę The Elder Scrolls II: Dagerfall całkowicie za darmo! Grę można pobrać z tej strony, lecz trzeba mieć na uwadze, iż do jej odpalenia prawdopodobnie będzie potrzebny jakiś emulator typu DosBox.

Drugi rozdział opowieści The Elder Scrolls to niezliczona ilość przygód w olbrzymim świecie Tamriel.

Drugi rozdział The Elder Scrolls: Daggerfall to gra cRPG rozgrywająca się na największym dotychczas obszarze. Można podróżować po lądzie, którego wielkość dwukrotnie przekracza obszar Wielkiej Brytanii, odkrywać podziemia, zamki, lochy, a nawet zwiedzać alternatywne wymiary. Przejście całego świata z jednego końca na drugi zajęłoby ponad dwa tygodnie czasu rzeczywistego. Świat zamieszkuje 750 tysięcy mieszkańców, z którymi można rozmawiać.

Gracz może właściwie robić w grze co chce i iść gdzie zapragnie. Można dołączyć się do którejkolwiek z gildii i po jakimś czasie awansować stając się szanowanym członkiem Bractwa Rycerskiego. Można zostać szpiegiem aby infiltrować otoczenie króla, a nawet wywołać rebelię przeciwko władcy. Złodziejem, który kryjąc się w cieniu, kradnie największe skarby świata. Gra ma sześć różnych zakończeń, w zależności od sposobu wykonywania misji głównych, ale dla każdego gra zawsze będzie toczyła się w inny sposób tworząc wyjątkową historię.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.