Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Łowieckie legendy RaiderZ

Łowieckie legendy RaiderZ

Data opublikowania: 22.09.2012, 00:17 | Informacja prasowa
Tagi: raiderz, mmorpg, gameforge, betatesty

Po udanej fazie zamkniętej bety MMO RaiderZ, Gameforge przedstawia interesujące dane dla wszystkich miłośników statystki. Dodatkowo wydawca gry z dumą ogłasza, że otwarta faza testów beta RaiderZ rozpocznie się już 24 października, dodając kolejne strefy i hordy nowych potworów do wyeliminowania.

Tego lata Rendel odwiedziła ogromna liczba poszukiwaczy przygód, a w trakcie zapowiedzianych otwartych testów beta Wydawca oczekuje prawdziwego oblężenia. Gracze podczas trwania zamkniętych testów przyjęli barwy 1.037 gildii oraz stworzyli ponad 70.000 postaci. To znacznie więcej niż ilość miejsc na Stadionie Narodowym w Warszawie! 

Mimo swej siły, potwory miały problem z odparciem tak wielkiego natarcia łowców i 527.086 z nich przepadło w walce. Sam kolos Veilnus został obalony 100.031 razy, co potwierdza tylko, że życie legendarnej bestii wcale nie jest takie łatwe. Nic nie było w stanie powstrzymać uczestników testów w ich marszu ku potędze. Maksymalny dla bety poziom 30 osiągnęło 72 oddanych awanturników. Gorzki smak porażki jest ciężki do przełknięcia dla bestii świata RaiderZ. Gracze mogą być pewni, że potwory będą chciały się zemścić podczas otwartej bety. Prawdziwe pytanie brzmi teraz, jak szybko łowcy pobiją osiągnięte rekordy i ile jeszcze potworów polegnie w walce…

Czas przygotować się na kolejny sezon łowów. Dołączcie do polowania już 24 października, jeśli starczy Wam odwagi.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
mwoleyko, 19.11.2015, 10:10
Będzie kolejny sezon łowców czy to już definitywny koniec?
Avatar
WujkoMariusz, 25.01.2016, 09:58
Słyszałem, że coś planują... na 2017

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.