Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Spalona ziemia Rorazan

Spalona ziemia Rorazan

Data opublikowania: 08.06.2012, 22:10 | Informacja prasowa
Tagi: rorazan, runes of magic, mmorpg, frogster

Pozostały już niecałe dwa tygodnie oczekiwania. 12 czerwca popularne MMO Runes of Magic wzbogaci się o kolejny, piąty już rozdział - Fires of Shadowforge. Nowe rozszerzenie otwiera wrota do nieprzyjaznej krainy, jaką jest Starożytne Królestwo Rorazan. Ziemie te zostały spustoszone przez ogniste burze, a mechaniczne golemy i różnej maści duchy grasują po okolicy. 

To właśnie tutaj gracze odnajdą nową, wysokopoziomową instancję Wieczny Krąg, w której będą musieli stoczyć walkę z potężnymi strażnikami i stawić czoła innym wyzwaniom.

Starożytne Królestwo Rorazan znajduje się po zachodniej stronie nowego kontynentu – Kolydii. Przez długi czas jego mieszkańcy żyli ze sobą w zgodzie. Dopiero kiedy demon Maderoth uwolnił uwięzionego przez setki lat Króla Ognia, doszło do potężnego wybuchu. Fala uderzeniowa zamieniła w pył ogromne połacie ziemi, którą teraz w większości zamieszkują żywiołaki ognia, duchy i mechaniczne stworzenia.

Na północy Rorazan znajduje się wejście do nowej instancji o nazwie Wieczny Krąg. To właśnie w jej wnętrzu ukryły się cztery Golemy Runiczne. Teraz to w rękach graczy leży pokonanie ich na dwóch zróżnicowanych poziomach trudności. Po walce z każdym bossem drużyna będzie musiała dodatkowo rozwiązać zagadki, aby dostać się do kolejnej części kręgu. Na końcu drogi czeka wyjątkowo potężny przeciwnik – sam Da'dalodin.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.