Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Strzeż się gniewu Królowej Argon!

Strzeż się gniewu Królowej Argon!

Data opublikowania: 27.08.2012, 22:57 | Informacja prasowa
Tagi: tera, pvp, mmorpg

Od dzisiaj wszyscy europejscy gracze MMO akcji TERA mogą korzystać z zalet, jakie wnosi najnowsza aktualizacja do gry „The Argon Queen”. Poprawka ta wnosi nie tylko odświeżony system walk PvP 15 vs 15 na Polach Bitwy (battlegrounds), lecz także możliwość Raidów w systemie Nexus oraz trzy zupełnie nowe, wymagające instancje.

Staw czoła nowym niebezpieczeństwom

Gracze mają możliwość odwiedzenia trzech zupełnie nowych instancji dostępnych jedynie dla graczy z poziomem 60-tym. Pierwszą z nowych stref jest „Argon Corpus” oferująca dwa poziomy trudności, a także możliwość spotkania specjalnego przeciwnika zwanego Meldita. W „Manaya’s Core” natomiast śmiałkowie będą musieli zmierzyć się z jednym z najpotężniejszy bossów w świecie TERA - Shandra Manaya. Ostatnim z nowych miejsc jest „Sirjuka Gallery”, w której gracze zdobywają punkty za obronę specjalnego kryształu przed falami atakujących wrogów.

Zapieczętuj system Nexus

Wraz z nową zawartością TERA oferuje również możliwość wzięcia udziału w Raidach w systemie Nexus. Po zapieczętowaniu jednego z powstałych wyłomów, gracze biorący udział w obronie świata otrzymają efekt „Nexus’s Call”, który pozwoli im przenieść się do części zwanej „Shattered Nexus Fragment”. Tam właśnie rozpocznie się przygoda z nowym systemem Nexus Traverse, który gwarantuje udział we wspomnianych Raidach.

Doskonal swoje umiejętności

Nowa aktualizacja wprowadza także szereg ulepszeń do umiejętności Warriora i Lancera. Warrior będzie od teraz w stanie utrzymać swoją pozycję w czasie obrony siebie i swoich towarzyszy, zamiast walczyć w ciągłym ruchu. Nowa umiejętność Cross Parry pozwoli mu blokować ataki przeciwnika używając obu ostrzy.

Sposób gry Lancera nie jest już ograniczony tylko do ataków frontalnych. Dzięki nowym zdolnościom Lancer będzie w stanie odpowiadać na ciosy zadane także za jego plecami. Co więcej wszystkie klasy otrzymają dwie nowe umiejętności: wallop oraz backstep. Gracze będą teraz mieli możliwość nie tylko doskoczyć do przeciwnika i na przykład ogłuszyć go tarczą, ale także odskoczyć od nieprzyjaciela w momencie, gdy sytuacja stanie się zbyt gorąca.

Z okazji udostępnienia najnowszej aktualizacji firma Gameforge przygotowała również specjalny trailer ukazujący walki PvP w TERA.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.