Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rasy

Rasy

Data opublikowania: 27.07.2011, 17:05
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 03:43

Amani

Amani

„Honorowi wojownicy z rasy obdarzonej dzikimi instynktami”

 

Amani są dziką rasą, którą ciągła wojna prześladuje od zarania dziejów. Jako niewolnicy walczyli niczym pogromcy, lecz po swoim wyzwoleniu utemperowali swoje pierwotne instynkty i obecnie walczą o pokój. Dziś, Amani to szanowana i honorowa rasa, która podtrzymuje idee wolności i własnego poświęcenia. Używają swej brutalnej siły i odpornych ciał do obrony siebie i swoich sprzymierzeńców przed każdym, nawet najmniejszym, zagrożeniem.

Amani to unikalna rasa, występująca w grach MMO po raz pierwszy.

Baraka

„Opiekunowie wiedzy i obrońcy starożytnego dziedzictwa”

 

Jako potomkowie Gigantów, Baraka mają masywną budowę i wysoce wyrafinowany intelekt. Przede wszystkim interesują się wiedzą. Gdy już się zdenerwują są zagorzałymi wojownikami w obronie słabszych.

 

 

 

 

Kastanici

„Badawczo obserwowani, lecz zdeterminowani, by znaleźć nowe przeznaczenie”

 

Od zgonu swego boga demona, Kastanici przeżyli uprzedzenia i prześladowania. Niezależni i samo-wystarczalni, zaradni i wytrzymali. Kastanici mają skłonność liczyć na swą wrodzoną indywidualną siłę, z tego też powodu stanowią wartościowych sprzymierzeńców.

 

 

 

Wysokie elfy

„Dumni i potężni opiekunowie tradycji”

 

Tysiąc lat temu, Elfy wyparły się bogów i zerwały stare przymierza. Niekiedy opisywani jako aroganccy i zimni, udowodnili swoje zaangażowanie we współdziałanie między rasami w obliczu zagrożenia, z mądrością i wiedzą nabytą przez trzy tysiące lat wojen.

 

 

 

Ludzie

„Wzory żywotności i ambicji”

 

Po mileniach wędrówki, Ludzie wykorzystują swoją dzielność, wytrwałość i nieugiętą duszę, by ustabilizować świat rozerwany przez wojnę. Wyobrażają sobie nową Terę, gdzie współpraca i harmonia przyniosą niesłychany dobrobyt i pokój.

 

 

 

 

Popori

„Silni strażnicy równowagi w naturze”

 

Naród Popori zawiera wszystkich dzikich zwierzęcych strażników i magiczne boskie duszki żyjące w Królestwie Poporion. Obrońcy przyrody, wyczuwają zmiany i niebezpieczeństwo lepiej od każdej rasy na Terze. Ich niezwykłe zachowanie i drobny wzrost sprawiają, że wielu nie docenia ich zaciekłości w walce.

 

 

 

 

 Elin

„Natura zawsze znajdzie swój sposób. Jest niezwyciężona!”

 

Wyglądające niczym wróżki, Elin mogą zdawać się słodkie i naiwne, lecz w rzeczywistości są to bardzo mądre istoty. Te duszki natury ciałem i duszą chronią wytwory tego świata. Każdy, kto spróbuje skrzywdzić przyrodę pozna wściekłość i zwierzęcą energię Elin – i dowie się jak to jest bać się o swoje życie.

Ich ochronne instynkty sprawiają, że są poważnym zagrożeniem wobec Argonów. Ich nieodłączne pragnienie, by strzec natury jest silniejsze niż „irytujące” skrępowania moralne i zasady etyczne powszechnie obecne wśród innych ras.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.