Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Złodziejstwo

Złodziejstwo

W Daggerfallu kradzieże i rozboje są na porządku dziennym, czasem bez tego nie da się tłuc z lepszymi przeciwnikami - powód: słaby ekwipunek. Jest kilka sposobów kradzieży:


1. Opcja Lockpick - kliknięcie na drzwi w trybie "Steal Mode". Dobrze, że w Daggerfallu nie potrzeba wytrychów. Czasem się uda, czasem nie - "The lock has nothing to fear from you". UWAGA - drzwi otwieramy gdy nikt nie widzi, oraz druga próba w 90% kończy sie przybiegnięciem straży.

2. Czar Open - czym wyższy poziom umiejętności tym lepiej otwiera, niepowodzenie to tylko 5% szansy na zwrócenie czyjejś uwagi

3. Zniszczenie drzwi za pomocą broni - można zawsze przecież wyważyć drzwi. Oczywiście od razu znajdują sie ci co chcą nam w tym przeszkodzić.

4. Drzwi do domu sie nie da otworzyć, pojawia się - the house has nothing of value. Znaczy to, że w domu nie ma nic.

5. Sklepy - to najbardziej dochodowe miejsce, władze przeważnie sie zjawiają. Tam też przyda się jakiś tragarz typu wózek.

6. Domostwa nie są raczej przeciążone od bogactw.

7. Aby wyciągnąć komuś coś z kieszeni podchodzimy do kogoś i klikamy na przechodnia w trybie "steal mode". Za umiejętność odpowiada Pickpocketing. Nie radzę bawić się w to, nie tylko nieopłacalne ale i niebezpieczne.

8. Opcja Steal - to po prostu np. wejście do sklepu, wzięcie chleba i wyjście. Po prostu grabież. Odpowiedzialna umiejętność - Stealth i Pickpocketing. To dość opłacalne ale równie niebezpieczne.

9. Kasacja - idziemy do lochów gdzie wiemy, że było dużo małych przeciwników. Zabijamy wszystkie jakie znajdziemy po drodzie znajdując przy okazji nieco złota.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.