Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Otwarte Beta Testy AD400

Otwarte Beta Testy AD400

Data opublikowania: 28.05.2013, 17:20 | Informacja prasowa
Tagi: AD400, Mellongames, otwarte beta testy, beta, free to play, mmo

Pierwszy polski wydawca gier free to play, spółka Mellongames SA ogłasza, że po zakończeniu Zamkniętych Beta Testów AD400, jest gotowy przejść do fazy Otwartych Beta Testów.

W Zamkniętych Beta Testach wzięło udział ponad 2000 Testerów. Zgodnie z przewidywaniami Testy trwały nieco ponad 3 tygodnie (25 dni). W tym czasie firma skupiła się na wykryciu i naprawie błędów technicznych i językowych oraz poznaniu pierwszych sugestii dotyczących gry ze strony Testerów. Dodatkowo poddany testom został portal: http://gamellon.com oraz forum: http://forum.gamellon.com.

Informacja dotycząca Otwartych Beta Testów AD400.

Wydawca informuje, że Zamknięte Beta Testy gry AD400 zakończyły się o godzinie 9:00 w piątek, 10.05.2013 r. Po zamknięciu gry nastąpił reset wszystkich kont, co pozwoli wystartować na równych zasadach wszystkim graczom w następnej fazie. Otwarte Beta Testy rozpoczną się około godziny 12:00 w poniedziałek, 27.05.2013 r. W Otwartych Testach będzie mógł uczestniczyć każdy gracz, który zarejestruje się do gry. W czasie OBT zostaną otworzone również płatności w grze i na portalu gamellon.com. Przewidywany czas trwania Otwartych Testów będzie wynosił jeden miesiąc. Po zakończeniu tej fazy, konta nie zostaną zresetowane, gra przejdzie w płynny sposób do oficjalnej wersji. Firma Mellongames SA postara się zapewnić podczas kolejnej fazy testów 24-godzinny support dotyczący gry, płatności, portalu oraz forum.

Informacja dotycząca dodatków wprowadzonych w Otwartych Beta Testach.

Wydawca informuje, że wraz z wprowadzeniem Otwartych Beta Testów, gra zostanie również wzbogacona o nowe funkcje oraz usprawnienia. Pierwszą nową funkcją w AD400, będzie wprowadzenie Loterii. Każdy gracz będzie mógł brać w niej udział raz dziennie za darmo. Posiadając konto VIP, zyska dodatkową szansę. Po wykorzystaniu darmowych szans, gracze za złoto będą mogli kontynuować zabawę i próbować szczęścia dalej. Wydawca przygotował dla nowych graczy specjalne Wydarzenie, które będzie aktywne tylko przez 10 dni od rozpoczęcia Otwartych Beta Testów. Każdy gracz, który ukończy Samouczek w ciągu 10 dni będzie mógł postawić wyjątkowy budynek, dostępny TYLKO w polskiej wersji gry. Jest to Orzeł Piastów, co jest ukłonem firmy Mellongames SA w stronę polskich graczy, bo w której innej grze można znaleźć typowy dla naszego kraju akcent? Jest to unikalny budynek, który będzie generował losową ilość surowców co jakiś czas. Dzięki Zamkniętym Beta Testom, zostały też wprowadzone zmiany dotyczące Bohaterów, Jednostek oraz poziomu trudności Kampanii.

Wydawca pragnie również poinformować, że cały czas pracuje nad wprowadzaniem kolejnych funkcji oraz dodatków, które mają na celu ulepszać doznania z gry oraz dostarczać graczom nowych wyzwań.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
drom, 02.07.2015, 12:19
ja bym skorzystał chętnie
Avatar
mariuszd, 24.07.2016, 20:14
Fajna sprawa.
Avatar
olgierd, 25.07.2016, 19:51
świetnie, oby tak dalej

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.