Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Risen w polskiej wersji językowej

Risen w polskiej wersji językowej

Data opublikowania: 24.07.2009, 14:12 | Informacja prasowa
Tagi: risen, crpg, gothic, piranha bytes, polska

Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że Risen w wersji na PC zostanie wydany w polskiej kinowej wersji językowej. Przy wyborze formy lokalizacji kierowaliśmy się przede wszystkim głosem fanów, ale również dziennikarzy oraz osób związanych z branżą gier. Nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów dotyczących oryginalnej ścieżki dźwiękowej, ale prace nad nią odbywają się w jednym z najlepszych studiów dźwiękowych w świecie gier.

Jednocześnie informujemy, że wersja na Xbox 360 zostanie wydana w oryginalnej (angielskiej) wersji językowej. Jednym powodów takiej decyzji jest brak gwarancji wydania wersji polskiej na równi z innymi wersjami językowymi. Mając na uwadze wierną rzeszę fanów gry czekających na wydanie tego tytułu nie mogliśmy kazać im czekać!

Zamów: http://www.sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=940

Risen to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, która wprost kipi od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę…

W grze przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone nam przez szereg ciekawych postaci. Za rozwiązane zadania otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia oraz monety, za które będziemy mogli sprawić sobie nową broń lub też jedzenie, bo oprócz dbania o wyposażenie naszego bohatera, będziemy musieli zadbać o jego żołądek i spokojny sen.

W Risen będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych. Grafika stworzona na potrzeby gry jest niesamowita i z całą pewnością stanowić będzie przełom w grach RPG. Niektóre postacie wykonano przy użyciu 6 tys. wielokątów, a do przedstawienia terenu wykorzystano technologię HDR. Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Kaia Rosenkranz’a odpowiedzialnego za muzykę przy wcześniejszych produkcjach studia Piranha Bytes.

*(według PLAY 7/2009)

Cechy charakterystyczne:

  • rewelacyjny cRPG nawiązujący do kultowych produkcji Piranha Bytes
  • wciągająca fabuła, mnóstwo zadań pobocznych,
  • bogaty świat gry,
  • zniewalająca grafika zbudowana na Ageia Physx,
  • cykl nocy i dnia,
  • ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Kai Rozenkranz’a.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.