Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Risen - sczegóły polskiego wydania

Risen - sczegóły polskiego wydania

Data opublikowania: 25.09.2009, 12:11 | Informacja prasowa
Tagi: Risen, Deepsilver, Cenega,

Warszawa, 24.09.2009 – Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii ma przyjemność poinformować o nowych faktach związanych z następcą Gothic’a i najbardziej oczekiwaną grą RPG tego roku, czyli Risen.

Niezmiernie miło jest nam potwierdzić iż w pudełkowej wersji gry będą zaimplementowane polskie podpisy pod dialogami wypowiadanymi przez postacie niezależne w grze. Dodatkowo, rodzima edycja gry będzie wydana w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej (napisy) lub angielskiej. Risen będzie dostępny w Polsce 16 października. Dzięki temu polski konsument otrzyma grę w nowszej, bardziej aktualnej wersji niż niemiecka oraz gruntownie przetestowaną przez nasz zespół testerów. Już wkrótce ujawniona zostanie dokładna zawartość polskiego wydania gry Risen.

Opis gry:

Risen to gra z gatunku cRPG, której akcja osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, która wprost kipi od potworów, trujących roślin i czarnej magii. W grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę…

W grze przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone nam przez szereg ciekawych postaci. Za rozwiązane zadania otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia oraz monety, za które będziemy mogli sprawić sobie nową broń lub też jedzenie, bo oprócz dbania o wyposażenie naszego bohatera, będziemy musieli zadbać o jego żołądek i spokojny sen.

W Risen będziemy wypełniać nasze zadania w ciągu dnia i nocy, w różnych warunkach atmosferycznych. Grafika stworzona na potrzeby gry jest niesamowita i z całą pewnością stanowić będzie przełom w grach RPG. Niektóre postacie wykonano przy użyciu 6 tys. wielokątów, a do przedstawienia terenu wykorzystano technologię HDR. Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Kaia Rosenkranz’a odpowiedzialnego za muzykę przy wcześniejszych produkcjach studia Piranha Bytes.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.