Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dark Souls w planie wydawniczym Cenegi

Dark Souls w planie wydawniczym Cenegi

Data opublikowania: 19.04.2012, 20:07
Tagi: cenega, dark souls, premiera, crpg, pc

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI PARTNERS w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra Dark Souls w wersji PC.

Europejska data premiery zaplanowana jest na 24 sierpnia 2012. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy). Ponadto, specjalnie dla polskich graczy przygotowywane jest wyjątkowe wydanie gry, które usatysfakcjonuje każdego fana gier RPG. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

Do tej pory Dark Souls dostępny był tylko na konsolach, gdzie cieszył się ogromnym uznaniem recenzentów i graczy. Dzięki temu zdobył wiele nagród branżowych i osiągnął bardzo wysoką średnią ocen w serwisach takich jak Metacritic czy GameRankings. O jakości tej produkcji świadczy także fakt, że już w pierwszej prasowej recenzji w Polsce (Neo Plus) gra otrzymała maksymalną ocenę 10/10. Jak napisał autor: „Widziałem w tej grze takie rzeczy, po których włosy jeżyły mi się na klacie. Wiele razy uciekałem w popłochu z przerażeniem, obserwując, że monstra gonią mnie do upadłego, nawet po drabinach. Wszystko w tej grze budzi respekt.” Ponadto, jak podkreślił „Wokół tej gry wyrośnie kult”, a także „Momentów w stylu „o !@#$%” jest tu tyle, że można nimi obdzielić dziesięć innych gier”.

Dark Souls to gra łącząca action-adventure i cRPG utrzymana w stylistyce mrocznego, średniowiecznego fantasy, a przy okazji następca świetnie przyjętego przez graczy Demon’s Souls. Osadzony w niezwykle bogatym i mrocznym uniwersum fantasy Dark Souls to tytuł, który intensywne potyczki z licznymi przeciwnikami i szeroką gamę podziemi łączy z rewolucyjną mechaniką rozgrywki online i oferuje niezapomniane przeżycia. Dark Souls w porównaniu z Demon’s Soul daje nam nie tylko więcej broni, czarów i nowe klasy postaci, ale również zupełnie nowe możliwości, takie jak szybkie przechodzenie pomiędzy obszarami gry. Znacznie rozbudowany został również tryb multiplayer, który umożliwia współpracę i zostawianie wskazówek innym graczom, oglądanie powtórek i wiele innych nowych funkcji.

Cechy gry:

  • Uniwersum, które rzuca wyzwanie graczom na każdym kroku.
  • Niepowtarzalne uczucie spełnienia po poradzeniu sobie ze szczególnie trudnymi fragmentami rozgrywki.
  • Minimalistyczna narracja fabularna i zostawienie graczom pola do własnych interpretacji.
  • Spójny, niepodzielony na poziomy świat, w którym doczytywanie lokacji jest rzadkością.
  • Rozbudowane i oryginalne tryby multiplayer.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.