Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Risen i Twierdza w Premium Games

Risen i Twierdza w Premium Games

Data opublikowania: 30.04.2010, 18:08 | Informacja prasowa
Tagi: risen, twierdza, cenega, crpg, strategia, piranha bytes, cenega

Cenega z wielką przyjemnością informuje, że w najbliższym czasie do ekskluzywnej serii Premium Games trafią dwa świetne tytuły. Pierwszy z nich to jedna z najlepszych gier RPG zeszłego roku, kultowy Risen stworzony przez studio Piranha Bytes...

...oraz prawdziwa perełka dla kolekcjonerów – unikatowa kompilacja wszystkich gier z niezwykle popularnej serii - Twierdza Antologia Plus. Już wkrótce więcej informacji o nowych, niesamowitych tytułach w Premium Games!

Już teraz możesz zamówić obydwa tytuły:

Risen - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1239

Twierdza Antologia Plus - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1240

Risen - to gra z gatunku cRPG i jedna z największych premier zeszłego roku. Akcja gry osadzona jest na niesamowitej wyspie wulkanicznej, która wprost kipi od potworów, trujących roślin i czarnej magii. Podobnie jak we wcześniejszych produkcjach Piranha Bytes w grze wcielimy się w postać bezimiennego rozbitka, który rozpoczyna na wyspie niesamowitą przygodę…

W grze przyjdzie nam eksplorować dzikie tereny i wykonywać misje zlecone nam przez szereg ciekawych postaci. Za rozwiązane zadania otrzymamy odpowiednią ilość punktów doświadczenia oraz monety, za które będziemy mogli sprawić sobie nową broń lub też jedzenie, bo oprócz dbania o wyposażenie naszego bohatera, będziemy musieli zadbać o jego żołądek i spokojny sen.

Twierdza Antologia Plus - Ta niesamowita kompilacja, wydana w serii Premium Games zawiera wszystkie części gier z kultowej serii Twierdza dostępne na polskim rynku!

To najbardziej ekskluzywne wydanie jednej z najlepszych gier strategicznych wszech czasów! Buduj swoją armię, rozwijaj umiejętności i zdobywaj najpilniej strzeżone zamki przeciwnika. Pokieruj wydarzeniami w najbardziej heroicznych bitwach średniowiecza! Gry z serii Krzyżowiec pozwolą Ci też na ekscytującą rozgrywkę on-line w sieci lokalnej lub Internecie. Niesamowite wydanie, które trzymasz w rękach jest najpełniejszą kolekcją na naszym rynku!

W skład tej kompilacji wchodzą:

 • TWIERDZA DELUXE
 • TWIERDZA II DELUXE
 • TWIERDZA: KRZYŻOWIEC
 • TWIERDZA: KRZYŻOWIEC EXTREME
 • TWIERDZA: LEGENDY

Wszystkie gry w polskiej wersji językowej!

Więcej informacji o tych dwóch tytułach Premium Games już wkrótce!

PREMIUM GAMES to:

 • Seria wydawnicza Cenega Poland, do której trafiają tylko najlepsze premiery, w możliwie najkrótszym czasie!
 • Unikatowe i dotychczas niedostępne antologie największych tytułów!
 • Absolutnie kompletne wydania – premierowe wersje gier wraz z aktualizacjami oraz oficjalnymi dodatkami.
 • Najwyższej jakości elegancka poligrafia, wyczerpujące drukowane instrukcje oraz ich wersje elektroniczne w formacie PDF na płycie z grą.
 • Premium Disc – ekskluzywny dysk kolekcjonerski przeznaczony dla wszystkich miłośników gier komputerowych z grafiką, muzyką i filmami z gry!
 • Wszystkie gry w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Gamec, 01.05.2010, 09:06
test

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.