Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera Dungeon Siege 3 już za tydzień

Premiera Dungeon Siege 3 już za tydzień

Data opublikowania: 10.06.2011, 21:24 | Informacja prasowa
Tagi: dungeon siege 3, cenega, premiera, hns, crpg

Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji informuje, że długo oczekiwana trzecia odsłona gry Dungeon Siege ukaże się w sklepach już za tydzień. Gra na PC, PlayStation 3 i Xbox 360 trafi do sklepów 17 czerwca - równolegle z europejską premierą.

Delikatna równowaga między potężnymi frakcjami królestwa Ehb rozpadła się, pogrążając kraj w chaosie. Jako jeden z niewielu pozostałych przy życiu członków zhańbionego 10. Legionu, podejmiesz próbę odbudowy jego prestiżu, ratując Ehb od niechybnego upadku. Razem z grupą towarzyszy przemierzysz zadziwiającą krainę Ehb, zwyciężając napotkanych złoczyńców i wszelkiego rodzaju bestie dzięki kombinacji specjalnych zdolności, potężnej magii i śmiercionośnych broni.

Dzięki współpracy Square Enix z Obsidian Entertainment, Dungeon Siege III idealnie łączy w sobie intuicyjną rozgrywkę akcji ze złożonym systemem RPG, oferującym szeroki wachlarz specjalnych zdolności, tryb współpracy dla 4 graczy oraz głębię fabuły.

Zamawiając grę w przedsprzedaży gracze otrzymają przedmioty do odblokowania, dzięki którym będą mogli zwiększyć umiejętności swojej postaci. Dungeon Siege III można zamówić już dziś tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z wersją demonstracyjną na PC w polskiej wersji językowej dostępną na platformie Steam.

Cechy

  • Gracze będą mogli doświadczyć tej przygody w pojedynkę lub z przyjaciółmi w trybie co-op
  • Odkryj głębię opowieści stworzonej przez Square Enix i Obsidian Entertainment
  • Wybierz dla swojej postaci jedną ze specyficznych profesji oraz wachlarz umiejętności
  • Rekrutuj do swej drużyny oryginalne postaci z wyrazistą osobowością, specyficznymi umiejętnościami i światopoglądem
  • Gracze będą podejmowali ważne decyzje, które wpłyną zarówno na zachowanie ich sojuszników i wrogów, jak i na zakończenie opowieści

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Immora Fray, 11.06.2011, 23:24
Mimo że mam PS3 to wolę jednak grać w to na PC. Mam nadzieję, że będzie miało chociaż trochę klimatu DS2...

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.