Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bohaterowie

Bohaterowie

Data opublikowania: 14.03.2011, 13:12
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 22:25

Lucas Montbarron

Klasa: Strażnik
Lucas Montbarron jest synem byłego Wielkiego Mistrza Legionu. Jest ostatnim ze szlachetnej i szanowanej linii. Wychowany w serii bezpiecznych domów, lojalnych pamięci jego ojca, Lucas nie spocznie, póki armia Legionu nie zostanie odbudowana, a honor jego rodziny przywrócony. Lucasa uczono sztuki walki w starożytnym i śmiertelnym stylu Legionu.
Lucas jest utalentowanym szermierzem i mistrzem na dwóch pozycjach w boju. Potrafi walczyć z mieczem i tarczą, co pozwala mu na szybki atak, zadawanie dużych obrażeń oraz przerywanie i ogłuszanie pojedynczych celów. Kiedy zmaga się z przewagą liczebną przeciwnika, dzierży oburęczny miecz. Mimo że wolniej się nim porusza i jest mniej praktyczny na walkę jeden na jeden, rani i odsuwa wrogów na bezpieczniejszą odległość, co czyni z niego idealną broń przeciwko wielu przeciwnikom na raz.
 

Anjali

Klasa: Archon
Anjali jest archonem – legendą przywróconą do życia. W starych opowieściach, archoni byli duszami ognia, które służyły dawno zaginionemu stwórcy bogów. Ale Anjali została wychowana przez przyjaciół Legionu i nie ma pojęcia, w jaki sposób przybyła na ten świat oraz co się stało innym przedstawicielom jej rodzaju.
 
Anjali potrafi bez problemów zmieniać kształt między jej ludzką postacią a wcieleniem żywiołu ognia. Jako człowiek walczy kijem bądź włócznią, co pozwala jej na odpieranie  wielu przeciwników na raz, skacząc w sam środek walki i oddalając się od niego na chwilę. W swej płomiennej postaci, strzela kulami ognia w odległe cele, zalewa obszary gorącem i ogniem oraz potrafi podpalic swoich wrogów, którzy przez dłuższy czas odczuwają poparzenia.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.